Türkeş Manga Başkan Özgan’a Sordu “HANGİ YARIM ASIRLIK SORUNU ÇÖZDÜNÜZ!”
  • KozanBilgi.Net
  • Gündem
  • Türkeş Manga Başkan Özgan’a Sordu “HANGİ YARIM ASIRLIK SORUNU ÇÖZDÜNÜZ!”

Türkeş Manga Başkan Özgan’a Sordu “HANGİ YARIM ASIRLIK SORUNU ÇÖZDÜNÜZ!”

ABONE OL
Kasım 20, 2023 08:57
Türkeş Manga Başkan Özgan’a Sordu “HANGİ YARIM ASIRLIK SORUNU ÇÖZDÜNÜZ!”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği Üst Komisyonlar Başkanı, Uluslar arası Dijital Medya Kozan İlçe Başkanı ve Gaziköy Mahallesi Muhtar Adayı Türkeş Manga; Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan’ın “GAZİKÖY’DEKİ YARIM ASIRLIK SORUNU ÇÖZDÜK” basın açıklamasına cevaben bir basın açıklamasında bulundu.

Başkan Türkeş Manga basın açıklamasında şunları belirtti;

Sayın Özgan’a Gaziköy’e geldiğinde yanında muhtar Osman Gök ile birlikte konuşma yaparken Gaziköyün kanser haline gelmiş sorunlarını tek tek anlattım ve bunları çözebileceklerini belirttim.

Gaziköy Mahalle Muhtarı Osman Gök “Büyükşehirden Ataol Bey bize söz verdi yardımcı olacak diye araya girince Ataol bey söz verir ama yapmaz! Sayın Zeydan Karalar’ın en büyük hatalarından birisi de zaten bu. Bütün köylerde Ataol Öztorun’un veripde yapmadığı sözler yüzünden Zeydan Başkan oy kaybediyor. Sanayi mahallemizde (eski hürriyet mahallesi), yolların kenarları derin hendeklerle dolu. Buralar pislik içerisinde hem insan sağlığını tehdit ederken hem de Gaziköy gibi bir zamanlar kasaba olmuş ve belediye başkanlarının gelip kasıla kasıla nutuk attıkları bu beldeye yakışmıyor. Bu kanalların bir an önce alt yapısının yapılarak ıslah edilip gerçek bir mahalle yolu görünümüne kavuşturulması gerekiyor dediğimde Kozan Belediye Başkanı Sayın Özgan “Türkeş Bey Büyükşehir yapmazsa söz veriyorum ben yapacağım” demişti.

Evet, Sayın Başkan Büyükşehir ve söz veren yetkilisi Ataol Öztorun yapmadılar ve Gaziköyün en büyük sorunlarından sadece bir tanesi olan bu konuya bile müdahale edemediniz. Şimdi mahalli idareler seçimi yaklaşınca gelip bir kaç sokakta kilitli taş çalışması yapmışsınız. Gaziköyün yarım asırlık sorununu böyle mi çözdünüz Sayın Özgan! Allah aşkına kaç metre genişliğinde kaç metre uzunluğunda yol yaptınız, bu mahalle yollarını yapmak sizin asli göreviniz değil mi? Bir de basına haberinizi servis ederken Allah aşkına haberin sonuna “vatandaşlar memnuniyet duydu, teşekkür etti gibi aslı olmayan yalan laflar ekletmeyin” Vatandaşlar sizi göremiyor ki; teşekkür etsinler. Lafla peynir gemisi yürümez Sayın Özgan Gaziköy ve Kozan’ın tüm mahalleleri sizden hizmet bekliyor…

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP