Başkan Türkeş Manga, Kozan Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü’yü Ziyaret Etti
  • KozanBilgi.Net
  • Gündem
  • Başkan Türkeş Manga, Kozan Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü’yü Ziyaret Etti

Başkan Türkeş Manga, Kozan Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü’yü Ziyaret Etti

ABONE OL
Ekim 3, 2023 16:40
Başkan Türkeş Manga, Kozan Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü’yü Ziyaret Etti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği Üst Komisyonlar Başkanı, Uluslararası Dijital Medya Kozan İlçe Başkanı ve KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga, Kozan Kaymakamı Bahattin Alp Arslan köylü’yü makamında ziyaret etti.

Manga, Kozan Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü ile gerçekleştirdiği sohbette Kayhan – Gaziköy yolunda Yassıçalı mevkiindeki ölüm köprüsü için köprünün yenilenmesini istedi. Başkan Manga konuşmasında “Bu zamana kadar bu köprüde bir çok can hayatını kaybetti ve sürekli kazalar meydana geliyor her hafta viraj alamayıp mezarlığın duvarına çarpıp duran araçlar var. Buna acil olarak müdahale edilmesi gerekli” dedi.

Kozan Kaymakamı Arslanköylü Türkeş Manga’nın talebini olumlu bularak konuyla ilgili Jandarma Trafik Komutanlığına hatalı köprü hakkında inceleme yaptırıp tutanak tutturacağını ve gereken işlemleri başlatacağını söyledi.

Bölgemizde yaşayan bazı engelli vatandaşların sorunlarını da dile getiren Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği Üst Komisyonlar Başkanı, Uluslararası Dijitam Medya Kozan İlçe Başkanı ve KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga, okul aile birliği başkanı olduğu Gaziköy Çok Programlı Anadolu Lisesi için öğrencilerin soyanma odaları olmadığını bu nedenle deprem alanlarına verilen ve geri iade edilecek iki adet konteyner evi kız ve erkek öğrencilerin soyunma odaları olarak kullanmak amacıyla talepte bulundu.

Kozan Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü öğrencilerin ihtiyaçlarını sıcak ve samimi duygularla karşılayarak gerekeni yapacağını belirtti.

Kozan Kaymakamı Sayın Bahattin Alp Arslanköylü’ye nezaketi ve misafirperverliğinden dolayı, özellikle her zaman ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında yer almasından dolayı KozanBilgi.Net Yönetimi olarak teşekür ederiz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP