0

BEĞENDİM

ABONE OL

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni, Çukurova İnternet Gazeteciler Derneği Üst Komisyonlar Başkanı, UDİMED – Uluslararası Dijital Medya Derneği Kozan İlçe Başkanı ve Gaziköy Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Türkeş Manga Yüregir Belediye Başkanı Fatih Kocaispir’e teşekkür etti.

Türkeş Manga açıklamasında okul aile birliği başkanı olduğum Gaziköy Anadolu Lisemize geçtiğimiz ay bir basketbol sahası kazandırdım fakat sahayı boyayacak zemin boyasını okulumuzun imkanı olmadığı için temin edemedim. Hacıbeyli Mahallemizin güzel insanlarından polis memuru ve Sayın Başkan Kocaispir’in koruması Mehmet Buyurgan Bey vasıtasıyla başkan beye ve fen işleri müdürlüğüne ulaştk ve okulumuzun ihtiyacı olan 80 KG asfalt boyası, öğrencilerimizin oturmaları için banklar, futbol, basketbol ve voleybol topları ile 100 adet öğrencilerimizin kullanımına sunulmak üzere 2 GB internet paketleri başkanı temsilen koruma memuru Sayın Mehmet Buyurgan okulumuza teslim etti.

Kendilerinden ayrıca voleybol saha direkleri ve filesi ile üstü kapalı kamelya talebimde oldu haftaya getireceklerini söylediler. Eğitime katkı sağlayan ve bir zamanlar efsane lise olan Gaziköy Lisemizin yeniden canlanması için büyük katkıda bulunan Yüreğir Belediye Başkanı Sayın Fatih Kocaispir’e Fen İşleri Müdürü Sayın Teoman Yılmaz ve tüm belediye ekibine teşekkür ederim” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP