Kırmızı Yelekliler son güne kadar çalışmalara devam ediyor

Kırmızı Yelekliler son güne kadar çalışmalara devam ediyor

Seçimlere iki gün kala bile çalışmalarına ara vermeden devam eden gönüllüler yaptıkları çalışmalar ile bu seçimin en çalışkan ekibi olarak vatandaşların takdirini topladılar. GİDİLEN YERLERDE VATANDAŞLARDAN GELEN TALEPLERİN NOTLARI ALINMIŞ VE İLGİLİ YERLERE ULAŞTIRILARAK ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞILMIŞTIR.

ABONE OL
Mayıs 12, 2023 19:44
Kırmızı Yelekliler son güne kadar çalışmalara devam ediyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kılıçdaroğlu gönüllüleri köy köy, sokak sokak gezmeye devam ediyor.

Kozan’ın birçok mahallesine ve köylerine giden gönüllüler gördükleri ilgiden çok memnun kaldıklarını ifade ediyorlar.

İnsanların evlerine kadar gidilip hal ve hatırlarının sorulmasından, sorunlarının dinlenmesinden ve çözümü yolunda çaba sarf edilmesinden çok memnun olduklarını gözlemlediklerini belirtiyorlar.

Bu memnuniyetin de sandıklara olumlu yansıyacağını tahmin ettiklerini dile getiren gönüllüler Kemal Kılıçdaroğlu’nun 13. Cumhurbaşkanı olacağını, hem ekonomik hem sosyal alandaki krizlerin kademeli olarak sona ereceğini belirtiyorlar.

KOZAN İL OLACAK MI?

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Kozan’ın il olması için de yoğun çaba sarf ediyorlar.

Kılıçdaroğlu’nun daha önce Kozan’a yaptığı ziyaretlerde Kozan’ı il yapma sözünü hatırlatan gönüllüler Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığı’nda bu sözün peşine düşecekelerini, daha şimdiden bunun için milletvekilleri ve Kılıçdaroğlu ‘nun danışmanları ile irtibata geçtiklerini belirtiyorlar.

Kemal Kılıçdaroğlu sayesinde Kozan’ın il hakkının iade edileceğini düşünen gönüllüler “ilçemizin il olması için bundan daha büyük bir fırsat olmadı ve bu fırsatı çok iyi değerlendireceğiz ve her türlü çabayı göstereceğiz.” diyorlar.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP