Milli Sporcumuz Ceren Naz, Kozan’ı Gümüş Madalyayla Grurlandırdı

Milli Sporcumuz Ceren Naz, Kozan’ı Gümüş Madalyayla Grurlandırdı

İlçemiz Kozan'ın yetiştirdiği değerlerden milli karetecimiz Ceren Naz Arslantaş 13 ülkenin katıldığı Uluslar Arası Marmara Cup Şampiyonasıda 2. olarak bizleri gururlandırdı.

ABONE OL
Ağustos 3, 2023 08:49
Milli Sporcumuz Ceren Naz, Kozan’ı Gümüş Madalyayla Grurlandırdı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İlçemiz Kozan’da yetişen genç sporcularımız bir çok kategoride başarılarla adından söz ettirirken genç milli karatecimiz Ceren Naz’da 13 ülkenin katıldığı müsabakada rakipleri karşısında büyük başarı göstererek aldığı gümüş madalyayla ilçemizi gururlandırdı.

Kozan’a gelişiyle birlikte aldığı madalya ile beraber Kozan Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kürşat Gültekin’i makamında ziyaret ederek teşekkür etti.

Ceren Naz konuşmasında “Karate sporu ile çok mutluyum. Arkadaşlarımı Karate sporuna davet ediyorum. Derslerimde şu an çok daha başarılıyım. Benim yetişmemde emeği geçen herkese teşekkür ederim,” dedi.

Kozan Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kürşat Gültekin’de milli sporcumuz Ceren Naz’ı tebrik ederek “Bizler de Sporcumuzu yetiştiren Milli Karate Antrenörümüz Mehmet Enişte’ ye, şampiyonumuzun babası Hasan Arslantaş nezdinde ailesine, Sporcumuzun yetişmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” dedi.

KozanBilgi.Net Yönetimi olarak milli sporcumuz Ceren Naz’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP