Doğum Günü Mesajları

Doğum Günü Mesajları

ABONE OL
Mart 2, 2023 14:39
Doğum Günü Mesajları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kimileri için en özel gündür doğum günleri. Bir yaş daha olgunlaşılan bu özel günde herkes hatırlanmak ister. Sevdikleri ile birlikte olmayı, birlikte olamadığı sevdikleri tarafında da güzel mesajlar ile hatırlanmayı isterler.  Her doğum günü ömürden eksilen 1 seneyi ifade etse de, herkes bu özel günü mutlululuk içerisinde geçirmeyi tercih eder. Bu yüzdendir ki, sevdikleriminizin doğum günlerini önemsemeyi bilmeli ve en azından basit bir tebrik mesajıyla mutluluklarına ortak olmalıyız.

Yeni bir yaşa başlangıç ve yeni umutlardır bazen..

Pastanın üzerinde çoğalan mumlar geçen 1 yıldan veya yaş gününden daha çok şey ifade eder. Durdurulamaz bir hızda akıp giden olarak nitelendirdiğimiz zaman kavramı için bile 365 gün çok şeyi ifade eder. İçerisine çok yaşanmışlıklar, anılar, arkadaşlıklar, mutluluklar ve hüzünler sığabilir. Yeni bir bilgi, yeni bir iş, yeni bir eş ve belki yeni bir can.. 1 yıl insana çok şey katabilir. Değer verdiklerinizin doğum gününü kutlamak belki de tüm bu yaşanmışlıklara ortak olmak anlamına gelir. Üstelik sadece birkaç güzel söz ile..

Bu yazımızda sevdikleriniz için en güzel doğum günü mesajlarını farklı başlıklar altında derledik.

Tutabileceğiniz veya tutamayacağınız yeni sözlerin verildiği gündür belki de..

Hem mutluluk verici, hem hüzünlü bir gündür.

Bazıları için kendini en yalnız hissettiği gündür hatta.

Veya en son ne zaman kutlandığını hatırlamadığınızdır…

İçten içe bir beklenti içinde sevdikleriniz tarafından hatırlanmayı beklersiniz. “Acaba hatırlayacak mı?” diye dört gözle mesajını veya aramasını beklediğiniz insanların diğer günlerden farksız şekilde sessiz kalması üzüntü verici olabilir sizin için. Artık herkesin farklı sosyal ağlarda profillerinin olduğunu göz önünde bulundurunca, anımsatıcılar sayesinde eskisine kıyasla daha fazla tebrik mesajının gelmesi geçici bir mutluluk da yaratabilmektedir.

Herşeye rağmen hatırlanmak ve hatırlamak güzel bir hissiyattır.

Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Yakınınızın, eş, dost veya kardeşinizin doğum gününe istinaden birkaç güzel kelam etmek, çok eski zamanlardan beri süregelen en naif ve samimi hissiyatlardan biridir. Günün anlam ve önemine uygun anlamlı sözler söylemek, sevdiğiniz insanın doğum günü mutluluğuna ufakta olsa katkıda bulunmak istersiniz. Bunu başarmak çok büyük efor gerektiren bir iş de değildir aslında. Samimi duygularla dile getirilmiş anlamlı bir doğum günü mesajı yeter de artar. Bu kadar kolay gerçekleştirilebilecek nezaket örneğinin getirisi her iki taraf için de bolca mutluluk, daimi yakınlık bağlarının güçlenmesi ve insan olduğumuzu hatırlamak olacaktır. Elde edilecek güzellikler açısından düşünüldüğünde bu kadar basit bir kazanım için fazla düşünmenin, başka hesaplar yapmanın anlamsız olacağıdır..  Sizin için seçtiğimiz komik, sade veya uzun birbirinden farklı anlamlı doğum günü mesajlarına bir göz atmanızda fayda var;


⏩ Yeni yaşın umuyorum sana mutluluk getirecek. Belki de ilerdedir yaşanacak günlerin en güzelleri. Doğum günün kutlu olsun!

⏩ Bazen insanlar güzeldir. Sadece görünüşleriyle değil. Sadece söyledikleriyle değil. Olduklarıyla. Varlığın hayatıma anlam katıyor. İyi ki doğdun, iyi ki varsın..

⏩ Bugün hep gülümse ve her zaman gülümsemek için bir neden bul kendine. Evet, belki yıllar katmaz hayatına ama, muhakkak “hayat katar” yıllarına. Doğum günün kutlu olsun.

⏩ Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

⏩ Her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

⏩ Belki yanında değilim ama bil ki bugünü kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara.

⏩ Ama coşkun, ama yorgun, bir yıl daha geçiyor yaşamından.. Olsun. Sevgilerin en güzeli ile yoğrul, doğum günün kutlu olsun.

⏩ Bugün seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara…

⏩ Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Mutlu yaşlar.

⏩ Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun. Çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara…

⏩ Her doğan güneşte umutlanacağın yeni bir gün ve batan güneşte mutluluğuna mutluluk katacak yeni bir gece olacak yeni bir yaş diliyorum. İyi ki doğmuşsun…

⏩ Uzun süredir sevgilim olan güzel kadının bugün doğum günü. Onu özel hissettirecek bir doğum günü mesajı yazabilir misin?

Sevgilim, bugün senin doğum günün ve seni çok seviyorum. Sen benim hayatımda çok önemlisin ve her zaman yanımda olmanı istiyorum. Seni tanıdığımdan beri hayatım daha güzel ve anlamlı hale geldi. Seni mutlu etmek için her şeyi yaparım ve bugün senin için özel olmasını diliyorum. Seni seviyorum ve seninle yaşamaya devam etmekten mutluyum. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

⏩ Yeni sevgili olduğum güzel kadına Cemal Süreya şiirlerine benzer tonda bir doğum günü mesajı yazar mısın?

Güneşin doğduğu yerde seni düşünürüm,
Ellerimde taze çiçeklerle koşarım,
Doğum günün kutlu olsun sevgilim,
Sana olan sevgim her gün daha da büyür.

⏩ Farklı şehirlerde yaşadığımızdan uzun süredir görüşemedim sevgilim için gününü güzelleştirecek ve onu mutlu edecek bir doğum günü mesajı yazabilir misin?

Her gün seni daha çok özlediğimi biliyorum,
Ama uzakta olsak da seni her an yanımda hissediyorum.
Doğum günün kutlu olsun sevgilim,
Seni çok seviyorum ve geri dönmek için sabırsızlanıyorum.
Bu günün seni mutlu etmesini dilerim,
ve yanımda olmak için sabırsızlanıyorum.

⏩ Kış mevsiminde doğan ama iç ısıtan güzellikte olan sevgilimin hediye not kartı için Sezen Aksu şarkıları tadında bir doğum günü mesajı yazar mısın?

Kışın soğuğunu unut, senin için ısınıyorum,
Güzelliklerinle baharın gelişini bekliyorum,
Doğum günün kutlu olsun sevgilim,
Seninle birlikte her gün yeni bir şarkı gibi oluyor.
Seninle yaşadığım her anın müziği gibi,
Sonsuza kadar seni seveceğim.

⏩ Mutlu olmayı herkesten çok hak eden ve Ümit Yaşar Oğuzcan şiirlerine bayılan sevgilim için Ümit Yaşar Oğuzcan şiirlerine benzer tonda bir doğum günü mesajı yazar mısın?

Sonsuz bir denizde kaybettiğimiz kendimizi buluruz seninle,
Seninle yolculuk yapmak her zaman bir macera gibidir.
Doğum günün kutlu olsun sevgilim,
Seni her zaman yanımda hissetmenin mutluluğunu yaşıyorum.
Sonsuz bir sevginin rüzgarında sana eşlik ediyorum,
Sonsuzluğa kadar seni seveceğim.

Arkadaşa Doğum Günü Mesajı

Dünyada “arkadaşlık” diye bir kavram olmasaydı hayatın ne kadar tek düze ve anlamsız olabileceğini düşündünüz mü hiç? Arkadaşlıkları daimi kılan, aradaki güçlü dostluk bağlarını güçlendiren zamanlar mutluluğu, hüznü, sevinci, acıyı en yakın arkadaşınızla paylaştığınız zamanlardır. Arkadaşınıza doğum günü mesajı göndermek istediğinizde ihtiyacınız olan tek şey; her zamanki içtenliğinize uygun şekilde birkaç güzel sözü dile dökmektir. Herkesle dost olabilirsiniz fakat muhtemelen herkes en iyi arkadaşınız olmayacaktır. Konu yakın arkadaşınız olduğunda; en yakın arkadaşın doğum günü gibi ikiniz için de oldukça önemli bir günü kesinlikle atlamamalısınız. En samimi dostun yaş gününü hatırladığınızı ifade etmek için, “en iyi arkadaşa doğum günü mesajları” örneklerimizi incelemenizde fayda var.


⏩ Senin gibi bir arkadaşım olduğu için çok şanslıyım. İyi günde kötü günde birlik olduk. Geçirdiğimiz tüm güzel günlere yenilerini de eklememiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

⏩ Sağlıktan öte güzelliğin olmadığı şu dünyada sana yaşamların en sıhhatlisini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

⏩ Seni tanıdığım ilk gün dün gibi aklımda. O günden bu yana hayatıma kattıkların için sana kocaman teşekkür ederim. İyi ki seni tanımışım. Doğum günün kutlu olsun.

⏩ Geçmişinde de hep mutluydun, geleceğinde de hep mutlu olman, bizleri de mutlu etmen ve güldürebilmen dileğiyle. Doğum gününü tüm içtenlikle kutlarım.

⏩ Ne dersin; bugünü en güzel günlerin başlangıcı yapalım ve bugün en kötü günün olsun! Doğum günün kutlu olsun.

Sade Doğum Günü Mesajı

Herkes her zaman süslü, şatafatlı, aşırı romantik veya fazla samimi sözler kullanmayı sevmeyebilir. Özellikle erkekler, yakın bir erkek arkadışının doğum gününü kutlarken konuyu çok fazla sulandırmak istemez. Daha sade doğum günü mesajlarıyla amacına uygun olarak, tebriğini net şekilde sunmak ister. Bu yazımızda sizleri de düşündük ve hayatın her alanında herkesle mesafeyi korumak isteyenler basitsade ve etkili doğum günü sözlerini listeledik.


⏩ Tüm hayallerinin gerçekleştiği ve hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olduğun bir ömür diliyorum. Doğum günün kutlu olsun…

⏩ Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun!

⏩ Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

⏩ Yaşa. Sev. Gül!  Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara…

⏩ Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun

Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Candan öte” deyimini heralde en çok canımız kadar sevdiğimiz kardeşimiz için kullanırız. En yakın dost, en yakın sırdaş, en güvenilir arkadaştır bizim için. Hem erkek kardeşler, hem abla – kardeş arasında sonsuz bir sevgiyle görünmez bir bağ vardır. Çoğu zaman kardeşin doğum günü kendi doğum gününüzden daha önemlidir. Basit bir doğum günü mesajı yerine uzun uzun yazmak gelir içinizden. Genelde ablaya doğum günü mesajı yazarken daha duygusal ifadeler seçmeye özen gösterip, onun hayatınızdaki en önemli insan olduğuna değinmeniz uygunken, abladan erkek kardeşe doğum günü mesajları genelde küçük erkek kardeşin haylazlığı, korumacılığı, çocuksu halleri ve hissettirdiği sonsuz sevgiyle ilişkilendirdiğinde daha samimi olabilmektedir. Sizin için seçtiğimiz “canım kardeşime doğum günü mesajı” temalı güzel sözlerimizden esinlenerek kendiniz de güzel bir kardeşe doğum günü mesajı alternatif çıkarabilirsiniz. Hernekadar artık tamamen dijitalleştiğimiz bu zamanlarda, mektup yazma popülaritesini kaybetse de, nostaljik bir kutlama yapmak isteyenler kardeşine doğum günü mektubu hazırlayabilir. Özellikle ablaya yazılacak bir doğum günü mektubu onu oldukça duygusallaştıracaktır. (:


⏩ İlk dünyaya gelişinde kıskanmıştım seni, kavga ettik, didiştik ama bil ki; hep sevildin. Mutlu yıllar!

⏩ Tüm yaşadıklarımız ve yeri doldurulamaz hatıralar için teşekkürler. Sana doğum gününde bir sürü dilek gönderiyorum canım kardeşim.

⏩ Kardeşlik son bulmayan arkadaşlıktan doğar. Bugün hep gülümse mutluluğun kadar. İyi ki doğdun.

⏩ Şefkatli bir kardeşe hayatımda yer verdiğin için Allah’a şükrediyorum. Doğum günün kutlu olsun. Hayatta her şeyin en iyisi senin olsun

⏩ Hayal edebildiğim en büyük hazinem kardeşim olarak yaşıyor. Doğum günün kutlu olsun.

⏩ Yıllar boyunca yanımda olduğun için iyi ki doğdun kardeşim.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Kabul edelim; mesele sevgiliye güzel sözler söylemek olduğunda hepimiz romantik prensler veya duygusal prensesler olamayabiliyoruz. Kimileri bu konuda insan üstü bir yeteneğe sahipmişcesine, sevgiliye yazılabilecek en romantik doğum günü mesajlarını kolayca dile getirebiliyor. Eşe doğum günü mesajı yazarken bile işin içine birazcık romantizm katmayı çoğu kez akıl edemiyoruz (belki de beceremiyoruz). Hiç görüşmediğimiz uzaktaki sevgiliye Can Yücel şiirinden doğum günü mesajı çıkarmak gibi parlak fikirlerimiz oluyor zaman zaman, veya yazılı iletişimin tek iletişim aracı olduğu yıllarda yazılan uzun doğum günü mektuplarından alıntılarla mesaj örnekleri çıkarmaya çabalayabiliyoruz. (: Bunların hepsinin tek sebebi sevgiliye verdiğimiz değer ve sıradan bir kaç söz yerine fazlasını yapmak isteyişimiz. Aynı dertten muzdarip duygusal ama duyguları yazıya dökmek konusunda biraz acemi olanlarımıza referans olacak seçtiğimiz “sevgiliye doğum günü mesajlarını” incelemenizi öneririz.


⏩ Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle…

⏩ Sen; en güzel şiirlerin bile kuramadığı kafiyesin. İyi ki doğdun, iyi ki seni tanımışım!

⏩ Sen.. Saç tellerine kadar sevdiğim. Varlığına ne kadar şükretsem az. İyi ki doğdun, iyi ki varsın!

⏩ Aslında düşündüklerim, yazdıklarım belki de çok saçma şeyler ama sana yazınca tüm cümleler, tüm kelimeler, tüm heceler, tüm harfler çok değerli oluyor. Tıpkı hayatımdaki en değersiz ve anlamsız şeylerin seninle anlam bulması gibi. Benim için çok ama çok değerlisin. İyi ki doğdun, iyi ki varsın!

⏩ Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun iyi ki benimlesin. Her şeyim seni çok seviyorum.

⏩ Kalp midir insana sev diyen, yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Sevdiğim doğum günün kutlu olsun.

⏩ Bugün senin doğum günün.. İyi ki doğmuşsun.
Keşke kuru bir mesajla değil de, yanı başında gözlerinin içine bakıp kutlayabilseydim. Kocaman, sanki hiç bırakmayacakmış gibi sarılabilseydim sana…

⏩ Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı,sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun bir tanem.

İngilizce Doğum Günü Mesajarı

Dünyanın global dili olarak kabul edilen “İngilizce”yi yeterli imkanlar olmadığında öğrenmek mümkün olmayabiliyor. Tabi bu durum sadece İngilizce bilen bir arkadaşınızın doğum gününü kutlamanıza engel değil. Yabancı bir arkadaşınızın doğum gününü kutlamak istediğinizde “Happy Birthday”den fazlasına ihtiyaç duyarsanız diye ingilizce doğum günü sözlerini derledik. İster İngilizce doğum günü mesajı isterseniz kart mesajı olarak kullanabileceğiniz bu sözler ile yabancı dil bilmiyor olsanız bile hissiyatınızı doğru şekilde ifade etmiş olacaksınız.


⏩ May your birthday remind you of yesterday’s stories, today’s fortune and tomorrow’s dreams.

⏩ I hope you get all that you desire on this day, you deserve all the happiness in the world.

⏩ The distance between us grows but so does our love for each other. Happy Birthday.

⏩ Your smile entices me, your warmth caresses me, you are the reason I see things positively. Happy Birthday!

⏩ Hoping that your birthday is as awesome as you are!

Farklı Dillerde Doğum Günü Mesajları


⏩ Ad günün kutlu olsun.(Göktürkçe)

⏩ Hâlet-i ruhaniyem’dir kelâm ettiğim lisân! Ya O’nadır, ya O’nunla O’lana, ya Aşk’adır, ya da Aşk’la yanana! Sevdiğim doğum günün kutlu olsun.

⏩ Sene-i tevellüdünüz ferruh ola. (Osmanlıca)


Doğum Günü Mesajları

⏩ Bugün senin günün. Umarım sabah gözlerini açtığın andan gece gözlerini kapattığın ana kadar tüm dileklerin gerçek olur! Doğum günün kutlu olsun!

⏩ Geçmişi unut; geleceği dört gözle bekle ama önce bu anı sonuna kadar yaşa… Doğum günün kutlu olsun canım.

⏩ Kaç doğum günü geçerse geçsin, ben her zaman uçurtma uçurmayı öğrettiğin küçük çocuk olacağım. Mutlu yıllar babacığım/anneciğim.

⏩ Öpüp uzaklaştırdığın her kalp kırıklığı için sana gününü bir hediye getirdim. Seni seviyorum anne/baba! Doğum günün kutlu olsun!

⏩ Bugün mumları sayma, yalnızca sana yansıttıkları ışıkları gör. Şimdiden harika bir gün geçirmen dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

⏩ Geçmişi unut, değiştiremezsin. Geleceği unut, onu tahmin edemezsin. Ve gülümse, mumlar erimesin. 🙂 Güzel bir yaş olsun canım, mutlu yıllar!

⏩ Umarım doğum günün tıpkı senin gibi olur; harika! Ve umarım bu yaşın, en güzel yaşın olur. Doğum günün kutlu olsun.

⏩ Doğdun ve dünya daha iyi bir yer oldu. Seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

⏩ Yaşlanmak kaçınılmazdır, büyümek ise bir seçimdir! Doğum günün kutlu olsun, tanıdığım en büyük çocuğa…

⏩ Birlikte eğlenirken zamanın uçup gittiği doğru. Çünkü bu yaşa geldiğimize inanamıyorum! Doğum günün kutlu olsun.

⏩ Hayatın inişleri ve çıkışları var ama sen yanımdayken her şeyin üstesinden gelebilirim. Doğum günün kutlu olsun en iyi arkadaşım!

⏩ En sevdiğim anılarımdan bazılarını düşündüğümde, sen her zaman onların bir parçasısın. Birlikte daha nice eğlenceli günlere… Doğum gününde en iyi dileklerimle!

⏩ Benim için bugün, varlığınla dünyanın daha iyi hale geldiği günü işaret ettiği için her zaman özel bir anlam taşıyacak. Doğum günün kutlu olsun!

⏩ Tebrikler, güneşin etrafında 365 gün boyunca sürecek yeni bir yolculuğa hak kazandın! Doğum günün kutlu olsun tatlım!

⏩ Bugün dünden daha yaşlısın ama yarından daha gençsin. O yüzden tadını çıkarmaya bak. 🙂 Doğum günün kutlu olsun.

⏩ Doğum günü kalorileri sayılmaz, bu yüzden bir sonraki pastan benden! 🙂 Doğum günün kutlu olsun.

⏩ Senin için bir dilek diledim; yeni yaşında hayatta en çok istediğin şey, tam da hayal ettiğin gibi sana gelsin. Doğum günün kutlu olsun.

⏩ Hayat denen dolambaçlı yolda, birlikte yürümek istediğim o kişi sensin… Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

⏩ Tırtıl, tam büyüdüğünü düşündüğü anda kelebeğe dönüşür. Doğum günün kutlu olsun kelebek.

⏩ Doğum günü, bir yaş daha büyüdüğün anlamına gelir. Ancak doğum günü partisi, 10 yaş daha genç davranabileceğin anlamına gelir. Partinin tadını çıkar!

⏩ Bir yaş daha alırken; anılardan çok hayallere, şanstan çok fırsatlara ve tanıdıklardan çok dostlara sahip olduğundan emin ol. Doğum günün kutlu olsun.

⏩ Annenin sadece küçük bir pasta yiyebileceğini söylediğini hatırlıyor musun? Ama artık bir yetişkinsin ve dilediğin kadar pasta yiyebilirsin! Doğum günün kutlu olsun.

⏩ Bu sadece sıradan bir gündü… Ta ki sen gelip bugünü harika yapana kadar! Doğum günün kutlu olsun canım.

⏩ Telefonun hatırlatıcısı olmadan doğum günlerini hatırlayabildiğim kadar önemli birkaç kişiden birinin doğum günü kutlu olsun! 🙂

⏩ Bunun nasıl mümkün olduğunu bilmiyorum ama her yıl daha da iyiye gidiyorsun. Seni seviyorum! Doğum günün kutlu olsun.

⏩ Pastanın üzerindeki mumlar duman alarmını çalıştırdığında yaşlandığını anlarsın. Merak etme, bunun için birkaç yıl daha saymalısın. Doğum günün kutlu olsun.

⏩ Birlikte büyüdüğümüz ve büyümeye devam ettiğimiz için çok mutluyum. Mutlu yıllar canım!

⏩ Çocukken, prensin kızla tanışmak için bembeyaz bir ata bindiği peri masallarından her zaman büyülenirdim. Şimdi seninle bir peri masalı yaşıyorum sevgilim. Doğum günün kutlu olsun prensesim/prensim!

⏩ Gerçekten yıllar önce bugün mü doğdun? Yoksa cennetten güzel bir melek olarak mı uçtun? İyi ki doğdun meleğim.

⏩ Sarılman beni sakinleştirmeye yetiyor. Gülüşün tüm endişelerimi alıp götürüyor. Telefonumda adını görmek bile beni heyecanlandırıyor. İyi ki doğdun kalp atışım…

⏩ Bir çocuğun isteyebileceği en iyi çocukluk arkadaşısın. Ve ne kadar şanslıyım ki hep hayatımda kalacaksın. İyi ki doğdun kardeşim.

⏩ Seninle özel bir dil konuşmayı seviyorum. Çünkü beni anlayan tek kadın/erkek olduğunu biliyorum. Mutlu yıllar sevgilim.

⏩ 100 yaşına geldiğinde de sana söyleyeceğim şeyin aynısını şimdi sana söyleyeceğim: Sen benim hayatımın aşkısın. İyi ki doğdun aşkım!

⏩ Hadi sen de beni kutla. Çünkü doğum günün, benim de doğduğum gündür! İyi ki doğduk!

⏩ Hayatımda olman her şeyi çok daha kolay ve rahat hale getiriyor. Evimi evim ve kalbimi daha iyi bir yer haline getirdiğin için teşekkür ederim. İyi ki doğdun!

⏩ Herkesin ilham perisi olmayı nasıl başarıyorsun? Cevabını biliyorum; melek gibi kalbin ve güzel gülüşünle! Bol bol güldüğün bir yaş olsun! Seni seviyorum.

⏩ Senden önce kayıp bir ruhtum ama seninle yaşamak eve dönmek gibi hissettiriyor. Doğum günün kutlu olsun uğur böceğim! Kucak dolusu sevgiler!

⏩ Genellikle kendi doğum günüm de dahil olmak üzere doğum günlerini umursamadığımı biliyorsun. Ama sen çok tatlı bir istisnasın. Doğum günün kutlu olsun!

⏩ Doğduğun gün bir elmasın keşfi gibiydi; her geçen yıl daha değerli olan bir elmas… Doğum günün kutlu olsun değerlim…

⏩ Bugün şu adımları uygulamayı unutma; mumları üfle, bir dilim pasta ye, gülücükler dağıt, hediyelerini aç ve bir dilim daha pasta ye! 🙂 Doğum günün kutlu olsun tatlım.

⏩ Bugün senin doğum günün. Ama bunu yaşlanmak olarak düşünmeni istemiyorum, yıllanmak ve bir klasik haline gelmek olarak düşün. Doğum günün kutlu olsun!

⏩ Çocukluğumun rengarenk ev unutulmaz geçmesinin sebebi sensin kardeşim. Tüm bu harika anılar için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun, seni seviyorum.

⏩ Doğum günleri, doğanın bize daha fazla pasta yememizi söyleme şeklidir! 🙂 Doğum günün kutlu olsun!

⏩ İlk tanıştığımızdan beri pastanın üzerindeki mumlar artsa da, değişmeyen tek şey senin güzelliğin oldu. Doğum günün kutlu olsun güzelliğim.

⏩ Sence ikimizin de doğum gününün aynı gün olması tesadüf mü? Bence değil. Bizi buluşturan kadere bir kez daha teşekkür ediyorum. İyi ki doğdun!

⏩ Evet, yaşın 35 oldu! Bundan sonra her yeni doğum gününde bir yaş geri saymaya başlayabiliriz! 🙂 İyi ki doğdun!

⏩ Senden kilometrelerce uzak olsam da, bir kalp atışı kadar yakınındayım! Sana mesafeleri aşan sevgiler ve öpücükler gönderiyorum! İyi ki doğdun!

⏩ Bir pasta, bir mum ve bir ömür boyu mutluluk… Sana çok mutlu bir doğum günü diliyorum!

⏩ Bir yaş daha yaşlanırken, hep daha genç görünmeni dilerim! Doğum günün kutlu olsun.

⏩ Her doğum gününü, bir öncekinden daha güzel geçireceğime söz veriyorum! İyi ki varsın!

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP