Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Kardeşe Doğum Günü Mesajı

ABONE OL
Mart 2, 2023 14:13
Kardeşe Doğum Günü Mesajı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kardeş, muhtemelen sahip olduğunuz ilk arkadaşlarınızdan biridir. Küçüklüğünden beri, o sizin yanınızda; en şiddetli koruyucunuz, en büyük ilham kaynağınız ve en çok ihtiyacınız olduğunda harika bir tavsiye kaynağınızdır. Ayrıca muhtemelen çamurlu turtaların tadına varmanızı sağlayan ve sürekli olarak düşünmek zorunda olduğunuz kişidir. Kardeşinize ne kadar değer verdiğinizi kelimelerle ifade etmek çoğu zaman zor olabilir. Doğum gününde, sizin için dünyalara bedel olduğunu bilmesini sağlamak çok önemlidir. Bunu yapmanın en iyi yollarından biri, onu şımartmak için hangi hediyeyi seçerseniz seçin tatlı, eğlenceli veya ilham verici bir kart yazmak ekstra mutluluk getirecektir. Onun hakkında sevdiğiniz her şeyi kutlayan bir doğum günü partisi hazırlarken, kardeşiniz için hak ettiği doğum günü dileklerini bulmayı unutmamalısınız. Kim olduğunu, ne yaptığını, sizin ve aileniz için ne anlama geldiğini kutlayan mesajlardan birini seçip, bugün ona mükemmel doğum günü dileklerini göndererek ne kadar harika olduğunu bilmesini sağlayabilirsiniz.

Aşağıda kardeşinizin doğum gününe anlam katabilmek için birkaç fikir ve öneri bulacaksınız. Onun gününü, biraz daha özel kılmak için bu mesajları kullanabilirsiniz.

 • İlk arkadaşım, en çok kavga ettiğim ve en çok güldüğüm iyi ki doğdun! Seni çok seviyorum canım kardeşim.
 • Dünyanın en güzel kardeşi iyi ki doğdun. Hayatıma neşe kattın, iyi ki kardeşimsin. Doğum günün kutlu olsun.
 • Kardeşlerin en özeli iyi ki varsın. Yeni yaşın sana sağlık ve mutluluk getirsin, seni çok seviyorum.
 • Bugün yanında olamadım fakat kalbim hep seninle. İyi ki doğdun canım kardeşim, seni seviyorum
 • En çok kızan, en hızlı affeden, en çok güldüren ve her zaman yanımda olan canım kardeşim, doğum günün kutlu olsun! Seni çok seviyorum.
 • Kardeşlik düşmesin diye tutmak, kardeşlik bırakmayacağını bilerek dayanmaktır. İyi ki doğdun canım kardeşim, doğum günün kutlu olsun!
 • Çocukluğum, sırdaşım, ilk oyun arkadaşım iyi ki doğdun! Seni çok seviyorum canım kardeşim, doğum günün kutlu olsun!
 • Yeni yaşında, sevdiğin kadar sevileceğin ve nice güzel dostluklar edineceğin bir yıl dilerim kardeşim. İyi ki doğdun, seni çok seviyorum!
 • Her şey değiştiğinde bu dünyada her zaman aynı kalacak tek şey, paylaştığımız bağdır. Doğum günü kutlu olsun.
 • Doğum günün kutlu olsun, küçük kardeşim. Umarım bu özel günün sevgi ve mutlulukla doludur ve bu yıl şimdiye kadarki en iyi yılın olur! Unutma; aklına koyduğun her şeyi başarabilirsin. Seninle gurur duyuyorum ve seni çok seviyorum!
 • Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim. Yıllar içinde senin büyümeni izlemek hayatımın en büyük zevklerinden biri oldu. Hayatının bir parçası olduğum için çok ayrıcalıklıyım ve yıllarımı paylaşmak için daha iyi bir arkadaş istesemde bulamazdım. Seni seviyorum!
 • Doğum günün kutlu olsun kardeşim. Biliyorum bazen çok uzun süre konuşmadan ve birbirimize yetişmeden zaman geçiriyoruz. Sadece seni ne sıklıkta düşündüğümü ve konuştuğumuz zamanlara gerçekten ne kadar değer verdiğimi bilmeni istiyorum. Bugün ve tüm yıl boyunca sana çok fazla sevgi gönderiyorum.
 • Bugün, seni ne kadar sevdiğimi ve bir kardeş olarak sana sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu bilmen benim için özellikle önemli. İyi ki doğdun!

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP