Türkiye İttifak Partisi Adana İl Başkanlığı Hizmet Binası Açıldı

Türkiye İttifak Partisi Adana İl Başkanlığı Hizmet Binası Açıldı

ABONE OL
Mayıs 27, 2024 09:53
Türkiye İttifak Partisi Adana İl Başkanlığı Hizmet Binası Açıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye İttifakı Partisi Adana İl başkanlığı 13’üncü Cumhurbaşkanı adayı Dr. Sinan Oğan’ın teşrifleriyle açıldı. Adana’nı merkezi semti olan Reşatbey Mahallesinde Genel başkan vekili Enver Türkoğlu,Teşkilattan sorumlu genel başkan yardımcısı Selen Akabilir,Kadın Kolları başkanı Amine İlknur Tombul,Adana İl başkanı Kutfedi Kılınç,İl yönetim kurulu üyeleri ve partililerin katıldığı törenle açılışı yapıldı.

ADANA–Türkiye İttifakı Partisi Genel başkanı Sinan Oğan Adana İl Teşkilatının açılış konuşmasında Türkiye’de sırası ile tüm telkilatlarımızın açılışlarını bir,bir gerçekleştiriyoruz.Türkiye İttifak Partisi olarak son seçimlerin ardından yaklaşık bir yıl içerisinde 50’den fazla İl ve İlçe teşkilatlarımızın açılışlarını yaparak örgütlenmelerimize devam ediyoruz dedi.

GENÇ BİR NESİLLE ÜLKEYİ YÖNETMEYE GELİYORUZ

Oğan konuşmasında Türkiye İttifak Partisi olarak Ülkenin yüzde 68’ni barındıran Milliyetçi muhazafakar, Atatürkçü ittifakı bir araya getirmektir ve 2028 sürecinde Türkiye yeni bir siyasetle yönetilmeye başlanacaktır. Milliyetçiler vatanseverler hala dağınık bir manzara arz ediyorlar ve biz bu önümüzdeki 3 yıl içerisinde toplumu birleştiren,şovdan uzak hassasiyetle çözüm üreten bir siyaset anlayışıyla toplumu birleştirerek siyaseten, siyasete genç bir nesil getireceğiz ve ülkeyi yönetmeye geliyoruz dedi.

GENÇ DİNAMİK KADROLARA SAHİBİZ

Adana İl Binasının açılış töreninde konuşan Türkiye İttifak Partisi Genel Başkanı ve TÜRKSAM Başkanı Dr. Sinan Oğan, “En başından beri söylediğimiz tek bir şey vardı.Türkiye’yi çekip çıkaracak genç, dinamik kadrolara ihtiyaç olduğunu ve bu kadrolara sahip olduklarının altını çizdi ve biz parti olarak hiçbir zaman Gizli kapılar ardında siyaset yapmadık ve yapmayız ve Her şeyi açık bir şekilde Türk halkı ile paylaşıyoruz ve paylaşmaya devam edeceğiz dedi.

GENİŞ TABANLI PARTİ OLUŞTURDUK

Oğan; partinin kurulma amacını hatırlatarak şu ifadeleri kullandı; “Ülkemizin kurucu unsurları Türk Milliyetçileri, Atatürkçüler, Kuvay-ı Milliyeciler ve Ulusalcıları temsil eden bir yapı ile asgari müşterekte uzlaşarak geniş tabanlı bir parti oluşturduklarını ve Türk siyasetine yeni bir soluk olmak için bir adım öne çıktık dedi ve Biz genç ve her biri alanında uzman kadrolarla görevimize devam ederken Bu yolda bize inanan ve güvenen bizlere destek veren,bizlerle yol yürüyen,bu yolda bizlere desteklerini sürdüren tüm partililere teşekkür ediyorum dedi.

Türkiye İttifakı Partisi Adana İl başkanlığı Adana İl Binası’nın açılış törenine 13’üncü Cumhurbaşkanı adayı Dr. Sinan Oğan başta olmak üzere Türkiye İttifakı Partisi Başkan Vekili Enver Türkoğlu,Kadın Kolları Genel Başkanı Amine İlknur Tombul, Adana İl başkanı Kutfedi Kılınç, İl Yönetim Kurulu, Partililer ve çok sayıda Sinan Oğan Gönüllüsü katıldı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP