Türkeş Manga, Başkan Mustafa Atlı’yı Makamında Ziyaret Etti

Türkeş Manga, Başkan Mustafa Atlı’yı Makamında Ziyaret Etti

ABONE OL
Mayıs 1, 2024 09:49
Türkeş Manga, Başkan Mustafa Atlı’yı Makamında Ziyaret Etti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KozanBilgi.Net İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni, Çukurova İnternet Gazeteciler Derneği Üst Komisyonlar Başkanı, UDİMED Kozan İlçe Başkanı ve Gaziköy Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Türkeş Manga, beraberinde Gaziköy Anadolu Lisesi Müdürü Hakan Emin Tepe ile birlikte göreve yeni başlayan Kozan Belediye Başkanı Mustafa Atlı’yı ziyaret etti.

Kozan’da faaliyet gösteren bir çok okul yöneticisi ile aynı anda ziyarette bulunan Başkan Manga Kozan Belediye Başkanı Mustafa Atlı’yı tebrik ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Gaziköy Anadolu Lisesi Müdürü Hakan Emin Tepe’de Başkan Mustafa Atlı’ya hayırlı olsun dileklerinde bulunurken göreve gelir gelmez Gaziköy’deki okulların belediye ekipleri tarafından otlarının kesilerek tertemiz hale getirilmesini sağladığı için teşekkür etti.

Sıcak ve samimi bir ortamda yapılan sohbette Kozan Belediye Başkanı Mustafa Atlı belediye binasının yenilenmesi, Özden Kültür Merkezinin yeniden aktif hale gelmesi ve Kozan’da Dünya Olimpiyat Şampiyonu güreşçimiz merhum İsmet Atlı anısına bir güreş alanı ile ilgili projeleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Ziyarette Başkan Türkeş Manga, Kozan Belediye Başkanı Mustafa Atlı’ya Barış Manço isminin ilçemiz Kozan’da yaşatılması ve Kayhan Mahallesindeki arıtmayan arıtma tesisi sorununun çözümüyle ilgili olarak destek istedi.

Kozan Belediye Başkanı Mustafa Atlı konuşmasında “Özden Kültür Merkezinin yeniden kullanıma kazandırılabilmesi için gerekli girişimlerde bulunduk. Bu konuda gerekli finansman sağlandı. İnşallah kısa süre içinde çözüme kavuşturacağız. Ayrıca diğer sorunlar için de sırasıyla tek tek çözüme kavuşturarak Kozan ilçemize hak ettiği hizmeti vereceğiz” dedi.

Kozan Belediye Başkanı Mustafa Atlı ile sıcak ve samimi bir sohbet gerçekleştiren Başkan Türkeş Manga göstermiş olduğu ilgi, alaka, nezaket ve misafirperverliğinden dolayı Kozan Belediye Başkanı Mustafa Atlı’ya teşekkür etti.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP