Türkeş Manga, MHP Kozan İlçe Başkanı Şerif Köşeli’yi Makamında Ziyaret Etti

Türkeş Manga, MHP Kozan İlçe Başkanı Şerif Köşeli’yi Makamında Ziyaret Etti

ABONE OL
Mayıs 1, 2024 08:28
Türkeş Manga, MHP Kozan İlçe Başkanı Şerif Köşeli’yi Makamında Ziyaret Etti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KozanBilgi.Net İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni, Çukurova İnternet Gazeteciler Derneği Üst Komisyonlar Başkanı, UDİMED Kozan İlçe Başkanı ve Gaziköy Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Türkeş Manga, Gaziköy Anadolu Lisesinin ihtiyaçları ve bu ihtiyaçların siyasi partiler ve kurumlar tarafından çözüme kavuşturulması amacıyla MHP Kozan İlçe Başkanı Şerif Köşeli’yi makamında ziyaret etti.

Okul Müdürü Hakan Emin Tepe ile ziyareti gerçekleştiren Başkan Türkeş Manga, MHP Kozan İlçe Başkanı Şerif Köşeli’ye ilçe başkanlığı görevinin hayırlı olmasını dilerken “annemin vefat sürecine kadar geçen zamanda ziyaretim bir türlü kısmet olmamıştı bundan sonra inşallah Sayın Şerif Başkanın başarılı çalışmalarını okurlarımızla paylaşmaktan her zaman onur duyacağız” dedi.

Manga ziyaretinde Gaziköy Çok Programlı Anadolu Lisesi için daha önce AK Parti eski ilçe başkanı Yusuf Bilgili tarafından verilen halı saha sözünün maalesef yapılmadığını ve bu konuda MHP ilçe başkanlığının da takipçisi olmaları ve öğrencilere bir an önce halı saha heyecanı yaşatmaları için ricada bulundu.

MHP Kozan İlçe Başkanı Şerif Köşeli’nin bir kahvesini içen Başkan Manga ve okul müdürü Hakan Emin Tepe sıcak ve samimi bir sohbet gerçekleştirdiler.

Türkeş Manga konuşmasının sonunda göstermiş olduğu ilgi, alaka ve nezakete ve misafirperverliğinden dolayı Başkan Şerif Köşeli ve MHP Kozan İlçe Teşkilatına teşekkür etti.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP