Küpeli: “Cumhur İttifakı Kazanacak… Adana’mız Kazanacak…”

Küpeli: “Cumhur İttifakı Kazanacak… Adana’mız Kazanacak…”

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aday Adayı Huriye Küpeli Kan, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti.

ABONE OL
Ocak 20, 2024 08:32
Küpeli: “Cumhur İttifakı Kazanacak… Adana’mız Kazanacak…”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

23 yıllık Kaymakam ve Vali Yardımcılığı yapmış olmanın verdiği tecrübeyle aday adaylığı sürecinde Adana’nın tüm ilçelerini de ziyaret ederek yoğun mesai harcayan Kan, Genel Başkan Bahçeli’ye gerçekleştirdiği ziyaretle ilgili olarak “Türk dünyasının Bilge Lideri Dr. Devlet Bahçeli Beyefendiyi bugün kutlu dergahımızda ziyaret ettim. Türkmen Beyimizin emir ve talimatlarını aldım. Cumhur ittifakı kazanacak, Adana’mız kazanacak… Cumhur ittifakı büyükşehir ve ilçe belediye adaylarının kazanması için var gücümle çalışacağım.” dedi.

“Tüm Çabamız Adana’nın Her Yönden Gelişip Kalkınması”

Kadim şehrimizin geleceğine yön vermeye ve Adanalı hemşehrilerimize hizmet etmeye gönülden aday olduğunu dile getiren Kan, “Cumhuriyet’imizin Türk kadınına vermiş olduğu imkanlarla yıllardır onur ve gururla yüce milletimize hizmet ettim. Mülki idare amirliğinde edindiğim bilgi ve devlet deneyimini seçilmiş bir makamda sürdürerek Adana’ya bir de kadın eli değsin istedim. Ancak şu anlık nasip değilmiş. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Adayımız Fatih Mehmet Kocaispir’i tebrik ediyorum. Bizler Devletimiz için, milletimiz için, Adana’mız için çalışmaya devam edeceğiz. Tüm çabamız Adana’nın her yönden gelişip kalkınması.” dedi.

El birliği ile Adana’yı layık olduğu yere taşıyacaklarını ve vatandaşlarımızın refahına hizmet edecek her türlü çalışmanın içinde olmaya devam edeceklerini ifade eden Kan, aday adaylığı sürecinde kendisine destek veren tüm MHP teşkilatına ve özellikle Adanalılara yürekten teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP