Türkeş Manga, UDİMED Kozan İlçe Başkanı Oldu

Türkeş Manga, UDİMED Kozan İlçe Başkanı Oldu

Çukurova Basınının Gür Sesi Türkeş Manga, Uluslararası Dijital Medya Derneği Kozan İlçe Başkanı Oldu

ABONE OL
Ağustos 25, 2023 09:10
Türkeş Manga, UDİMED Kozan İlçe Başkanı Oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KozanBilgi.Net Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni, Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği Adana, Mersin, Osmaniye, Niğde ve Hatay İlleri Üst Komisyonlar Başkanı, kızılay Gaziköy Bölge Temsilcisi gazeteci Türkeş Manga merkezi Adana’da bulunan Adana’nın duayen gazetecilerinden Abit Taşçılar Genel Başkanlığında kurulan UDİMED’in Yönetim Kurulunda yer alırken Kozan İlçe Başkanlığı Görevine de getirildi.
Başkan Türkeş Manga yaptığı açıklamasında;
Adana basını olarak uzun yıllar ÇİGDER yönetiminde bölgemizin sesini duyurmaya çalıştık. Şimdi daha büyük hedeflerimiz var. Özellikle eğitimde çok büyük hizmetlere imza atarken ülkemizdeki engelli vatandaşlarımızın da sesi kulağı ve gözü olup onlara hizmet vermeye çalışacağız.
Şu an çok güzel bir yönetimimiz var. Hepsi pırlanta gibi aydınlIk fikirlere sahip idealist gazeteci arkadaşlar. Onlarla bir arada olmak benim için ayrıca bir onur.
Bu yeni oluşumda Kozan ilçemizde ye dijital yayıncılık yapan tüm internet haber sitesi sahibi arkadaşlarımızı da aramızda yer almaya davet ediyorum. Onları UDIMED çatısı altında daha özgür haber yapmalarına imkan sağlayacağız.
UDIMED Ülkemize, Adanamıza ve Kozan’ımıza HAYIRLI OLSUN!” dedi

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP