Kuver nedir

Kuver nedir

ABONE OL
Haziran 5, 2024 15:27
Kuver nedir
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Düzgün bir Masa Düzeni, Bugün yoğun bir toplumda, kayıp ve unutulmuş bir sanat gibi görünüyor. Güzel bir Masa Düzeni ile Müşterilerinize ya da evinizdeki ziyaretçilere harika bir ilk izlenim yapabilirsiniz.

*Her Yemek için farklı tip düzenleme ve biraz değiştirilmiş bir düzen gerektirir.

*İş ortakları ile resmi bir akşam yemeği, verandada rahat bir kahvaltı, gibi farklı durumları içeren yemeklerde her durum için çok farklı bir sofra takımı, yemek ve cam takımlar gerekecektir.

Güzel bir masa düzeni, Konuklarınızı etkileyecektir. Masa düzeni aynı zamanda oda, Yemek menüsü ve dekorasyonuyla uyumlu olmalıdır. Bazen Düzgün bir şekilde yerleştirilmiş ve düzenlenmiş bir tablo, o ortamı, alanında en iyi ve en otantik yemek yerlerinden biri olarak ünlenmesine yardımcı olabilir.

Kuver kelimesi binlerce yıl önce ortaya çıkmış bir kelimedir. Yemek bıçağı, Tunç Devri’nde ismi bilinmeyen bir kişi tarafından icat edildi. Çatalın icadı ile devrin asilzadeleri artık yemek yemek için uzun kola ihtiyaç kalmadığını beyan ederek daima kuver kullanarak yemek yemeye başladılar. Zamanın meşhur firmaları altın ve gümüş çatal, kaşık, bıçak çeşitleri yapmakla, zamanın meşhur asilzadeleri de en iyi sofra takımlarına sahip olmak için birbirleriyle yarış ettiler. Bu durum her gün biraz daha tekamül ederek ve sadeleşerek günümüze kadar geldi. Tekâmül süresi devam etmektedir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP