Türkeş Manga’dan Başkan Mustafa Atlı’ya Teşekkür

Türkeş Manga’dan Başkan Mustafa Atlı’ya Teşekkür

ABONE OL
Mayıs 14, 2024 14:46
Türkeş Manga’dan Başkan Mustafa Atlı’ya Teşekkür
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni, Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği Üst Komisyonlar Başkanı ve UDİMED Kozan İlçe Başkanı Türkeş Manga, Kozan Belediye Başkanı Mustafa Atlı’ya bir teşekkür mesajı yayımladı.

Başkan Türkeş Manga yayımladığı mesajında;

Geçtiğimiz hafta ilçemiz Kozan’ın merkezi yerlerinden birisi olan tarihi Hoşkadem Camisi, Askerlik Şubesi ve eski belediye binası arasında kalan bölge için şikayetler geldi.

Konuyla ilgili eski belediye başkanı Kazım Özgan’ın defalarca bilgilendirildiğini ama hiç bir şey yapmadığını belirten şikayet mesajlarında bu bölgenin ağaçlarla çevrili bir zula alan haline geldiğini ve alkol kullanan insanların buraları mesken tuttuklarını, buranın ıslah edilerek Kozan’ımıza faydalı bir alan haline getirilmesini isteyen mesajları Kozan Belediye Başkanı Mustafa Atlı’ya aktdım ve bir gün sonra sabah erken saatlerde bir sürpriz ile karşılaştım.

Başkan Mustafa Atlı sabah erken saatlerde alanı çevre temizlik ekipleri ile temizletip akabinde park ve bahçeler ekibinin çalışmasıyla buranın kötü görünümünü kaldırarak Kozan’ımıza kazandırmıştır.

Kozan ilçemiz inşallah Mustafa Atlı başkanla özlediği hizmete kavuşacaktır. Bu vesile ile okurlarımın sorunlarını anında çözen Sayın Başkanımıza yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP