Tecrübeli Bürokrat “Yerel Yönetim” Dedi

Tecrübeli Bürokrat “Yerel Yönetim” Dedi

Adnan Ekiz Çukurova Belediyesi İçin A. Adayı Oldu

ABONE OL
Aralık 6, 2023 16:12
Tecrübeli Bürokrat “Yerel Yönetim” Dedi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

11 yıldır görev yaptığı Adana Ticaret İl Müdürlüğünden istifa eden Adnan Ekiz, MHP Çukurova İlçe Belediye Başkan A. Adayı olduğunu açıkladı.

MHP Çukurova ilçe binasında, İlçe Başkanı Umut Kapucugil, partililer ve vatandaşların da hazır bulunduğu basın toplantısında A. Adaylığını açıklayan Adnan Ekiz, devlet kademelerinde elde ettiği tecrübeleri, yerel yönetimde halkın yararına kullanmak istediğini kaydetti.

“İNSAN ODAKLI ÇALIŞMALARA DEVAM”

Yoğun katılımın olduğu A. Adaylığı açıklamasında konuşan Ekiz “Devlet kademelerinde bulunduğum konum itibariyle insan odaklı, insana bire bir dokunan faaliyetlerde bulundum. Çeşitli ekonomik, sosyal, kültürel projeleri şehrimize kazandırmanın haklı gururunu yaşadım. Devletimin yönetim kademelerinde, temsilde adalet, yönetimde istikrar şiarıyla hareket ettim” diye konuştu.

“HERKESE EŞİT, ADALETLİ VE TARAFSIZ YAKLAŞIM”

“Hakkı bilip hakikatten asla ayrılmadım” diyen MHP Çukurova Belediye Başkan A. Adayı Adnan Ekiz şu bilgileri paylaştı:

“Herkese eşit, adaletli, tarafsız yaklaştım. Adalet duygumu asla yitirmedim. Saygıyı, sevgiyi, tevazuyu, nerden geldiğimi hiçbir zaman unutmadım. Bu güven, tecrübe cesaret, sabır ve sebatla edindiğim tecrübelerimle yoluma çok da uzak olmadığım yerel yönetimler doğrultusunda devam etmek istiyorum. ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ düsturunu kendime misyon edinip bu kadim şehre geç kalan, yarım kalan, hak ettiği noktaya taşınamayan belediyecilik hizmetlerini memleket meselesi görerek, aday adaylığımı açıklıyorum”

Ekiz kendisine destek olanlara şükranlarını sunarken MHP Çukurova İlçe Başkanı Umut Kapucugil de tüm A. Adaylarına olduğu gibi Adnan Ekiz’e de başarılar diledi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP