Sirke ile Böcekler Nasıl Yok Edilir?

Sirke ile Böcekler Nasıl Yok Edilir?

ABONE OL
Nisan 9, 2023 15:30
Sirke ile Böcekler Nasıl Yok Edilir?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sirke aslında tüm böcek türlerini öldürmez, ancak mutlu yuvanızdan keyif almaları için ciddi bir caydırıcı olabilir. Hamam böceklerinin, böceklerin ve diğer haşerelerin zehirlenmeye karşı dayanıklı olmalarının nedenlerinden biri, mutfak giderinizde saklanabilmeleri ve beslenmeleridir. Onları uzaklaştırmak için bu güvenli cenneti ortadan kaldırmalısınız.

Büyük bir kaseyi sirke ile doldurun. Bezleri içine batıracağınız için ağzına kadar doldurmayın.

El bezlerini kaseye yerleştirin ve en az 5 dakika bekletin. Bezler doymuş olmalı yoksa böcekler altlarından çıkıp kaçacak.

Evinizdeki her gidere sirkeye batırılmış bir bez yerleştirin. Bunu pencereleri açabildiğiniz bir günde yapmalısınız, çünkü eviniz çok güçlü sirke kokacaktır.

El bezine en az bir bardak sirke dökün. Mümkünse birkaç saat lavabo ve giderleri kullanmayın. Lavabolardan birini kullanmanız gerekiyorsa, bezi hemen değiştirin.

Bezleri birkaç saat sonra çıkarın. Lavaboları durulamayın, sirkenin dağılması için normal kullanım için bekleyin. Bu yöntem bazı böcekleri öldürecek ve diğerlerini ya dışarıya ya da evinizin dışındaki alanları kaçmalarını sağlayacaktır. Her iki durumda da, sizin için sorun olmaktan çıkmalılar.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP