Solan Siyah Giysilerinizi Orijinal Rengine Döndürün

Solan Siyah Giysilerinizi Orijinal Rengine Döndürün

ABONE OL
Mart 7, 2023 09:27
Solan Siyah Giysilerinizi Orijinal Rengine Döndürün
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Siyah kıyafetler kesinlikle her şeyle mükemmel uyum sağlar. Ancak dezavantajı da var. Siyah renkler çok çabuk solar. Birkaç yıkamadan sonra siyah bir tür koyu griye döner. Neyse ki, bunu düzeltmek için kolay bir yöntem var!

Solmuş siyah kot pantolonunuzu atmaya gerek yok. Soluk siyah kıyafetlerinizi kısa sürede orijinal zift siyah renklerine geri döndürecek çok basit bir yöntem var. İhtiyacınız olan tek şey iki fincan siyah kahve, çamaşır makinesi ve söz konusu siyah elbise. Şüpheleriniz olabilir, ancak bu tedaviden sonra kıyafetleriniz yeni kadar iyi olacak!

Nasıl yapılır?
Bu yöntemi uygulamak istediğiniz kıyafetleri çamaşır makinesine koyun. Yalnızca siyah kıyafetleri yıkadığınızdan ve başka hiçbir renkte kıyafet eklemediğinizden emin olun! Makineye iki fincan siyah kahve ekleyin. Ekstra siyah bir renk için fazladan güçlü kahve yapmanızı öneririz. Makinenizi durulama döngüsüne koyun, kıyafetlerinizin gece kadar siyah çıkacağını fark edeceksiniz! Kahve, doğal bir elbise boyası işlevi görür. Kahve kullanırsanız açık renkler kahverengiye döner, ancak siyah kumaşlarda koyu rengi arttırır.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP