Düğün Elbise ile Yapılacak 8 Yaratıcı Şey

Düğün Elbise ile Yapılacak 8 Yaratıcı Şey

ABONE OL
Mart 7, 2023 09:17
Düğün Elbise ile Yapılacak 8 Yaratıcı Şey
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Düğününüzde giydiğiniz gelinlik hala gardrobunuzda duruyor mu? Yanıtınız evet ise ve gelinliğinizi değerlendirmeniz için farklı alternatifler sunabiliriz. Böyle bu mutlu gününüzden anılar sizinle birlikte olabilir.

1. Boyayın
Beyaz elbisen “gelinlik” diye çığlık atabilir, ama onu farklı bir renkle boyamak her türlü giyim kolaylığı sağlar.

2. Yıldönümünüzde Giyin
Elbiseniz hala bedeninize uyuyorsa, neden olmasın? Belki ev dışında giymek istemeyebilirsiniz ama evinizde eşinizle düğün gününüzü kutlarken giyebilirsiniz.

3. Bir Takı Ekranı Yapın
Gelinliğinizde dantel varsa, her gün hayran olacak özel bir takı ekran yapmak için kullanın! Harika görünüyor, ayrıca küpe gibi küçük mücevher öğelerini takip etmenize yardımcı olacak.

4. Bir Gelinlik Partisine Ev Sahipliği Yapın
Eğer isterseniz düğün elbisenizi giyebilir ve arkadaşlarınızla düğün kutlaması yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızda kendi düğün giysileriyle gelirse harika bir parti olabilir.

5. Bağışlayın
Elbisenin dolabında tozlanmasına izin vermek yerine, ihtiyacı olan birine verin. Bunun için bir çok internet sitesi bulunuyor.

6. Satabilirsiniz
Gelinliğiniz iyi durumda ise internet siteleri üzerinde satışını yapabilirsiniz.

7. Photoshoot
Düğün elbiseni bir son bir kez giyin ve resim çektirin. Ardından photoshootla elbisenizi istediğiniz şekle sokun. Photoshoot bir bilgisayar programı. Giysinizi istediğiniz gibi boyayıp şekillendirebilirsiniz. Farklı bir anıya sahip olabilirsiniz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP