Bilmesi Gereken 8 Sütyen Kullanma Yöntemi

Bilmesi Gereken 8 Sütyen Kullanma Yöntemi

ABONE OL
Mart 4, 2023 11:52
Bilmesi Gereken 8 Sütyen Kullanma Yöntemi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sütyen zaman zaman sizlere sıkıntı verebilir. Askıların görünmesi, askıların kayması veya yıkanma sırasında ezilmesi gibi… Bu yazımızda size 9 farklı sütyen kullanma yöntemi vereceğiz. Çok işinize yaracağını düşünüyoruz.

1. Gizli Klipler
Belirli üstler ve elbiselerle, sütyen askılarının görünmesini istemiyorsanız farklı bir sütyen türüne ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak mevcut sütyeninizde yerleşik çok yönlülük olabilir!

Birçok sütyen bir kayışın arkasında bir kanca ve diğerinde bir halka vardır. Askılarınızı geri tepme tarzı bir konfigürasyona dönüştürmek için kancayı döngüye takın, ardından kayışları rahatça oturana kadar gevşetin!

2. Doğru Uygunluğu Bulun
Sütyeniniz gardırobunuzun temel bir parçasıdır, bu yüzden doğru bir şekilde almanız önemlidir! Sütyenin doğru olup olmadığını bilmiyorsanız mutlaka bir profesyonelden destek alın.

3. Askıları sabitleyin
Sütyen askılarının omzunuzdan kaymasından bıktınız mı? Moda bant aslında çift taraflı bir banttır ve sutyen kayışlarını veya gömlekleri yerinde sabitlemek için gerçekten kullanışlıdır. Yerinde tutmak için askının altına veya aüzerine yerleştirin!

4. Ezilmiş sütyeni önlemek
Bir seyahat için paketleme yaparken, birkaç çorap veya bir çift iç çamaşırı toplayın ve sütyenlerinizin kuplarına yerleştirin. Bu, sütyenin bagajınızın içinde şeklini korumasına yardımcı olacak ve ezilmeyecektir.

5. Askıları Durdurma
Sütyen çok kullanıldığında askılar yerinde durma yeteneğini kaybeder. Sütyen askısı ayarlayıcıları yardımcı olabilir.

6. Güvenle yıkayın
Sütyeni elde yıkamak en güvenli olandır. Ancak çamaşır makinesinde yıkamak isterseniz, iç çerçeveli yapılandırılmış örgü çamaşır torbası alın. Sütyeninizin ezilmesini önleyecektir.

7. Kullanın
Bazen sütyenlerinizden hiç hoşlanmayan bir elbise satın alırsınız. Straplez ve sırtı açık elbiseler, doğru sütyeni bulmak için özellikle zor!

Bu gibi durumlarda, elbiseye bir sütyen koymak daha kolaydır. Boyutunuzda ucuz bir askısız sütyen bulun, arka kısmı kesin, sonra ön kısmını elbisenin içine dikin.

8. Onları Asın
Küçük bir dolapta yer açmanız mı gerekiyor? Aynı askıdan birden fazla sütyeni askının alt kısmına katlayarak asabilirsiniz. Yer tasarrufu sağlamanın yanı sıra, temiz sütyenlerinizi asmanın iyi bir yoludur!

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP