Erkeklerin Hoşlanmadığı Tavırlar

Erkeklerin Hoşlanmadığı Tavırlar

ABONE OL
Temmuz 8, 2024 10:08
Erkeklerin Hoşlanmadığı Tavırlar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sevgilinizin sizi durup durmadık yere, siz hiçbir şey yapmadığınız halde terk mi etti? Belki düşündüğünüz kadar masum değilsinizdir. İşte erkeklerin kadınlardan uzaklaşmasına neden olan davranışlar.

Erkekler başta annesi gibi davranan, fazla sahiplenip kavgacı tavırlar içerisine giren kadınlardan olabildiğince uzağa kaçmaya çalışıyorlar. Eğer sizde bu hal ve tavırlar içerisine girebiliyorsanız belki de sevgilinizi kaybetme nedeniniz budur.

Annesi Gibi Davranmayın

Kadınların en çok yaptıkları hataların başında geliyor annesi gibi davranışlar sergilemek. Unutmayın kızlar siz onun annesi değil sevgilisisiniz. Karşınızdaki erkeğin bir anneye değil aşka ihtiyacı var. Bu yüzden onun ihtiyacı olan duygusal boşluğu doldurun.

Fazla Merak Edip Elinizden Kaçırmayın

Hayatı ile ilgili her şeyi derinlemesine araştırıp, yaptığı her şeyi merak etmeniz erkeklerin kendilerini kısıtlanmış hissetmesine neden olabilir. Bu yüzden arada ki dengeyi korumaya özen gösterin. Onun yaşam alanına fazla müdahale edip boğmaktan kaçının.

Sahiplenme Duygusu

Bir erkeğe sizin şahsi eşyanızmış gibi sahiplenirseniz erkek kaçar. Bu yüzden sahiplenme dürtünüzü kontrol altına alın ve bunu karşı tarafa hissettirmemeye çalışın.

Muhtaçlık

Erkekler zaman zaman kendilerinden yardım istenmesinden çok hoşlanırlar. Bu bir bakıma onların egolarını da tatmin edecektir. Fakat bunu abarttığınız takdirde erkek bu durumdan sıkılmaya ve kullanıldığını hissetmeye başlar.

Sesinizi Yükselterek Konuşma

Kadını üstün kılan en önemli meziyet hanımefendiliktir. Eğer bir erkeğe sürekli yüksek ses ile konuşursanız erkeğin sizden uzaklaşmasına neden olursunuz. Bu yüzden olay ne olursa olsun siz hanımefendiliğinizden taviz verip sesinizi yükseltmeyin.

Stargundem.com

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP