Erkeklerin Anlam Veremediği Davranışlar

Erkeklerin Anlam Veremediği Davranışlar

ABONE OL
Temmuz 8, 2024 10:07
Erkeklerin Anlam Veremediği Davranışlar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İşte erkelerin anlam veremedikleri kadınlara özel davranışlar.

Kadınlar doğaları gereği çok ilginç varlıklardır. Özellikle karşı cins ile kıyaslandıkları zaman içinden çıkılmaz bir hal alabilirler. Erkekler düz varlıklarken kadınları anlamak belli bir birikim ve tecrübe ister.

– Alışveriş tutkusu kadınlar için farklı bir dünyaya yolculuk demektir. Her gün alışveriş yapan bir kadının halen giyecek hiçbir şeyim yok diyor olması erkekleri şaşırtan özelliklerin başında geliyor.

– İlk aylarda anlayışlı, eğlenceli olan kadının bir anda nasıl değişerek hesap sorucu anne kimliğine büründüklerini anlayamaz bir erkek.

– Kadınların küçücük böceklerden korkup onları görünce abartılı tepkiler veriyor olmaları çok ilginç gelir erkeklere.

– Çok sıradan bir olayı bile bir an da abartarak dramatize etmeleri kadınların gücünün ve doğal yeteneklerinin göstergesidir. Bu yüzden erkek konunun bir an da nasıl o boyuta geldiğini anlayamayabilir.

– Kadın sinirlendiği bir durum karşısında ilk an da ‘ bir şeyim yok’ diyerek tepki vermeyebilir. Hâlbuki bu tepkilerin en büyüğüdür. Eğer kadının o anda neye sinirlendiğini çözmezseniz bütün hıncını sizden çıkaracaktır.

– Duygusal bir film ve ya dizi sahnesinde kadınların gözyaşlarına boğulmaları erkekler için oldukça ilginç bir durumdur.

– Kadın bir erkekten hoşlandığı halde neden ilk adımı erkekten bekler, anlamaz erkek.

– Regl dönemi psikolojisi bir erkeğin asla anlayamayacağı bir durumdur.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP