Erkeklere Seksi Gelmeyen Hareketler

Erkeklere Seksi Gelmeyen Hareketler

ABONE OL
Temmuz 8, 2024 10:08
Erkeklere Seksi Gelmeyen Hareketler
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Seksi olmak için yaptığınız hareketler olumsuz sonuçlar doğurabilir.

İşte seksi olmak için yapmamanız gereken hareketler.

FİLE ÇORAPLAR

File çorapların herkesin oldukça hoşuna gideceğini düşünebilirsiniz. Ancak erkeklere göre durum biraz farklı. Onlar file çorap giyen kadının niyetinin dikkati sadece bacaklarına çekmek olduğunu düşünürler. Bu yüzden file çorap yerine giyeceğiniz kısa etek daha etkilidir.

PARLAK KIRMIZI DUDAKLAR

Teknik olarak süperparlak kırmızı bir ruj seksidir, herkes öyle göründüğünü söyler. Ancak dokunma sadece bak tarzıdır. Erkekler içinse özel zamanlarda yemekten sonra gerekiyorsa dudak renginde ruj ya da hafif bir parlatıcı yeterlidir. Öpüştüklerinde dudaklarınız yerine ürünün tadını almak çok hoşlarına gitmez.

KULAĞA DOĞRU SOLUMAK

Kulağınıza kazara gelen partnerinizin nefesinden daha seksi birşey yoktur ancak bunu bilerek yapmaya devam eder, adet haline getirirseniz sinir bozucu bir hareket olabilir. Hatta kulağının ağrımasına bile neden olabilirsiniz.

İÇ ÇAMAŞIR GİYMEME

Sadece hoşlanılan erkek için yapılıyorsa oldukça seksi gelen bu durum, günlük yaşamda da böyle olunca sorun olabiliyor. İç çamaşır giymeden dolaşan biri için erkekler iyi şeyler düşünmüyorlar.

PAYET VEYA PULLARLA AŞIRI SÜSLENMEK, MAKYAJ YAPMAK

Erkekler gözlerini pullarla süsleyen, aşırı makyaj yapan kadınlardan hoşlanmıyor. Bu moda olsa bile hiç hoşlarına gitmeiyor ve seksi bulmuyorlar.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP