Kadınlarda Bıyık Nasıl Alınır, Kadınların Bıyıklarına Bitkisel Çözüm

Kadınlarda Bıyık Nasıl Alınır, Kadınların Bıyıklarına Bitkisel Çözüm

ABONE OL
Nisan 11, 2024 18:19
Kadınlarda Bıyık Nasıl Alınır, Kadınların Bıyıklarına Bitkisel Çözüm
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sizde istenmeyen tüylerinizden kurtulmak istiyor ve bunun için pratik ve etkili bir çözüm arıyorsanız, Sally Hansen`nın en yeni ürünü Hair Remover Wax Strip Kit- Bıyık, Kaş ve Bikini Bölgesine Özel Ağda Bantları`nı denemelisiniz.

Pantolonlarından ayakkabılarına, ceketlerinden gömleklerine ve hatta kariyerlerine kadar birçok şeyi ellerinden almış olsak ta, bırakalım bıyıkları erkeklerde kalsın! Sizde istenmeyen tüylerinizden kurtulmak istiyor ve bunun için pratik ve etkili bir çözüm arıyorsanız, Sally Hansen’nın en yeni ürünü Hair Remover Wax Strip Kit – Bıyık, Kaş ve Bikini Bölgesine Özel Ağda Bantları’nı denemelisiniz.

Komple ve güvenli bir şekilde bıyık, kaş ve bikini bölgesindeki istenmeyen tüylerden kurtulmanıza yardımcı oluyor. Üstelik, ağda salonu profesyonelliğinde, çok pratik ve hızlı bir biçimde! Hair Remover Wax Strip Kit; tüyleri kökünden alarak yeni çıkacak tüylerin daha yavaş uzamasını destekliyor ve 8 haftaya kadar pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyor. Hem de çok kolay bir uygulamayla… Nasıl mı? İşlem yapacağınız bölgeyi su ve sabun ile iyice yıkayıp kurutuyorsunuz. Ağda bandını, elleriniz arasında ovalayarak ısıtıyorsunuz. Bandın 2 yüzeyini birbirinden ayırıyorsunuz. Ağdan bantlarını uygulama yapacağınız bölgeye tüy çıkış yönüne (büyüme yönüne) ters bir biçimde yapıştırıp, çabuk ve sert bir hareketle çekiyorsunuz. İşlem sonrasında kutu içerisindeki rahatlatıcı yağdan sürmek ise bölgeyi rahatlatıyor. Kutunun içerisinde yer alan Azulene Ağda Sonrası Rahatlatıcı Yağ, ağda kalıntılarından kolayca kurtulmanıza yardımcı olurken, cildinizi yumuşatmayı ve nemlendirmeyi destekliyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
online casino siteleri matadorbet uluslararası nakliyat