Ali Babacan Adana’ya Geliyor!

Ali Babacan Adana’ya Geliyor!

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, yerel seçim çalışmaları ve bir dizi ziyaret için 20 Mart Çarşamba günü Adana’da olacak.

ABONE OL
Mart 20, 2024 07:03
Ali Babacan Adana’ya Geliyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yerel seçim çalışmaları ve bir dizi ziyaret için 20 Mart Çarşamba günü Adana’ya gelecek olan DEVA Partisi genel Başkanı Ali Babacan; Seyhan, Çukurova ve Yüreğir’de olacak. Seyhan ve Çukurova ilçelerinde belediye başkan adayları ile esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulunacak olan Babacan, Yüreğir’de vatandaşlarla iftar yapacak.

DEVA Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Milli yaptığı yazılı açıklamada, “Adana’ya verdiği değeri her fırsatta gösteren, ilgi ve alakasını bizlerden ve hemşerilerimizden asla esirgemeyen Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan, yerel seçim çalışmalarımız kapsamında Adanalı hemşerilerimizi ziyarete geliyor. Genel Başkanımız, Adana’da ilk belediye başkan adaylarımızı açıkladığımız tarihten hemen sonra Adana’ya gelmiş ve Pozantı, Karaisalı, Sarıçam, İmamoğlu, Kozan ve Yumurtalık ilçe ziyaretleriyle seçim çalışmaları startımızı vermiştik. 20 Mart Çarşamba günü Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan, Seyhan ve Çukurova belediye başkan adaylarımızla esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek halkımızla içiçe olacak, sorunlarını dinleyecek ve DEVA Belediyeciliğini anlatacağız. Akşam ise Yüreğir ilçemizde, mağfiret ve bereketiyle birleşmenin ve yardımlaşmanın maneviyatını idrak etmekte olduğumuz mübarek Ramazan Ayı’nın en kıymetli paylaşma alanlarından olan iftar soframızda vatandaşlarımızla bir arada olmanın mutluluğunu yaşayacağız. Seyhanlı, Çukurovalı, Yüreğirli ve Adanalı tüm hemşerilerimizi gerçekleştireceğimiz ziyaret programına ve iftar buluşmamıza davet ediyorum”, ifadelerini kullandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP