Tüy Toplama Rulosuyla Neler Yapabilirsiniz?

Tüy Toplama Rulosuyla Neler Yapabilirsiniz?

ABONE OL
Mart 5, 2023 14:20
Tüy Toplama Rulosuyla Neler Yapabilirsiniz?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kıyafetlerden tüy toplamak için kullanılan rulolar, eğer evinizde evcil hayvan varsa, vazgeçilmez bir üründür. Tüy toplama rulosuyla, kıyafetlerinizden, koltuklarınızdan hatta halılardan tüyleri kolayca temizleyebilirsiniz. Ancak bu rulolar tüy toplamaktan daha fazlasını yapabilirler!

Evinizde zaten bir tane tüy toplama rulosu varsa, diğer avantajlarından neden yararlanmayasınız. İşte tüy toplama rulosuyla yapabilecekleriniz:

– Yaz aylarında güneşlenmeyi çok severiz. Ancak sonrası biraz acı vericidir. Güneş yanığı nedeniyle cildiniz soyuluyorsa, tüy toplama rulosunu cildinizde gezdirerek soyulan deri parçalarını toplayabilirsiniz.  

– Kepek sorunu yaşıyorsanız, omuzlarınızın üzerinden sürekli dökülen kepekleri temizlemek zorunda kalabilirsiniz. Tüy toplama rulosu burada da devreye giriyor. Dökülen kepekleri rulo ile kolayca temizleyebilirsiniz.

– Köpeğinizi dışarı çıkardıktan sonra üzerindeki kir ve tozları temizlemek için de rulo kullanabilirsiniz. Bu aynı zamanda köpeğin çıkan tüylerini de toplar, yere dökülmesini önler.

– Kırılan camı temizlemek her zaman zor bir iştir. Özellikle minik parçalardan tamamen kurtulmak zor olabilir, ancak tüy toplama rulosu bu küçük parçaları toplamak için de idealdir.

– Kanepelerdeki tüy ve tozlar da yine tüy toplama rulosu ile kolayca temizlenir.

– Saçınızı kestirdiğinizde, küçük saç telleri yüzünüz ve boynunuzda ne kadar temizleseniz de yine de kalırlar. Bu saçları temizlemek için de tüy toplama rulosunu kullanabilirsiniz.

– Yastığınızdaki tüyleri toplamak için de rulo idealdir.

– Araba koltuklarınızdaki toz ve tüyleri temizlemek için de rulo kullanın. Koltuk kılıflarınız yeni gibi görünecektir.

– Perdelerdeki tozu da rulo ile temizleyebilirsiniz.

– Masa, tezgah ya da yerdeki küçük kırıntıları toplamak için de tüy toplama rulosu kullanabilirsiniz.

– Çantanızın içindeki kırıntı ve tozları da yine tür toplama rulosuyla kolayca temizleyebilirsiniz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP