Saç Kremi ile Yapılacak 5 Farklı Şey

Saç Kremi ile Yapılacak 5 Farklı Şey

ABONE OL
Mart 5, 2023 10:45
Saç Kremi ile Yapılacak 5 Farklı Şey
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Saç kremi saçlarınızın parlamasını sağlar, ancak yüzünüz, ayakkabılarınız ve aletleriniz için de aynı şeyi yapar! Saç kreminin farklı kullanımlarını öğrenmek için yazımızı okuyun.

1. Makyajınızı çıkarın
Banyonuzda mükemmel bir makyaj çıkarıcı bulunurken neden pahalı makyaj temizleyicileri satın almalısınız? Saç kremi, makyaj temizleyicilerinden çok daha az parayla makyajı hızlı ve kolay bir şekilde çıkarır.

2. Kötü havalarda ayakkabılarınızı koruyun
İşte kış aylarında tuz ve kimyasalları ayakkabılarınızdan uzak tutmanın bir yolu: Ayakkabılarınızı veya botlarınızı kışın sert unsurlarından korumak için saç kremi ile ovun. Saç kremi iyi bir deri bakım ürünüdür.

3. Bacaklarınızı tahriş olmadan tıraş edin
Bacaklarınızı tıraş ettikten sonra, kaba ve tahriş olmuş hissedebilirsiniz. Saç kremi ile ovmak; bir losyon gibi davranır ve acıyı hafifletebilir

4. Aletler üzerinde pası önleyin
Araç kutunuzdaki aletlerle ilgilenmenin ne kadar önemli olduğunu bilirseniz onları korumak isterseniz. Onları yumuşatmanın ve paslanmayı önlemeden bir yolu da saç kremi ile ovmaktır.

5. Temiz İpek Giysiler
İpek gömleğinizdeki “sadece kuru temizleme” etiketini görmezden gelmeye cesaretiniz var mı? İpek giysileri temizlemek için düşük maliyetli bir alternatif. Lavaboya su (beyazlar için ılık su ve renkler için soğuk su) doldurun. Bir çorba kaşığı saç kremi ekleyin. Gömleği suya daldırın ve birkaç dakika bekletin. Sonra durulayın ve kuruması için asın.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP