İlk Buluşmada Yapılması Gerekenler

İlk Buluşmada Yapılması Gerekenler

ABONE OL
Haziran 12, 2024 06:57
İlk Buluşmada Yapılması Gerekenler
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İşte beklenen an! Sonunda bu hafta sonu buluşuyorsunuz. Peki, onu etkilemek için neler yapmalısın? İşte sana bomba gibi stratejiler!

Kendin gibi ol
Onu etkilemek istiyorsun. Fakat bu olduğundan farklı görünerek olmaz. Herhangi bir kız arkadaşınla yemeğe çıkıyormuşsun gibi doğal olmaya çalışırsan emin ol onu tahmininden daha çok etkilersin.
Unutma, eğer olduğundan farklı görünmeye çalışırsan bir gün bundan sıkılıp kendin gibi olmaya başlayacaksın. Hayal kırıklığına uğramasını istemezsin öyle değil mi?

Kıyafetine özen göster
Onunla buluşmaya giderken tarzına uygun giyinmeye çalış. Sadece moda olduğu için kendine hiç de uygun olmayan kıyafetleri seçmek yerine, kendi tarzını yarat.
Akılda kalıcı detayları atlama. Yaratıcı biri olduğunu görmek çok hoşuna gidecektir.

Hazırlık yap
Buluşmaya gitmeden önce her şeyini hazırla. Ne giyeceğini önceden planla ve kıyafetlerinin hazır olup olmadıklarını kontrol et!
Giymeyi düşündüğün bluzunun son anda kirli olduğunu fark etmek istemezsin öyle değil mi?

“Hayır” demeyi öğren
İllaki her istediğine evet demekten vazgeç. Bu tavrın ilk zamanlar onun da hoşuna gidebilir ama sonradan senin kişiliksiz biri olduğun yargısına varacaktır.
Kimi zaman “Hayır” demeyi becerebilmek ilişkinizin iplerinin sadece onun elinde olmadığı izlenimi vereceğinden bazen tahmin ettiğinden daha etkileyici olabilir.

Dinle
İlk buluşmada fazla gevezelik her zaman puan kaybettirir. Sürekli konuşmak yerine onu dinle. Böylece onun hakkında daha çok şey öğrenmiş olursun.
Bırak o seni çözmek için uğraşsın. Unutma, gizem her zaman işe yarar. Ama gizem yapacağım diye de kasım kasım kasılma.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP