İlk Görüşte Aşk İçin Ne Dediler?

İlk Görüşte Aşk İçin Ne Dediler?

ABONE OL
Haziran 12, 2024 06:57
İlk Görüşte Aşk İçin Ne Dediler?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İlk görüşte aşk yakıştırması genellikle kadınlar tarafından çok kullanılır. Peki erkekler bu konu hakkında ne düşünüyor? beklentiler ne yönde?

Yılmaz, 29 yaşında, spor antrenörü: İlk görüşte ve her görüşte aşka inanıyorum. Uzaktan beni etkileyen ama yakınlaştıkça daha rahat tavırlar içerisine giren, yediğine, içtiğine, konuştuğuna, haline tavrına dikkat etmeyen kadınlar malesef aşkı öldürüyor, elektrik falan kalmıyor.

Kerem, 32 yaşında, diş hekimi: İlk görüşte aşık olduğumu zannettiğim biri vardı, meğer daha önce çok sefer aynı arkadaş grubunda karşılaşmışız ama ben fark etmemişim. Sevgilimin olmadığı bir dönem, üzerinde sarı elbisesi ve salınık saçları ile ilk defa onu fark ettim ve çok etkilendim. Bu ilk görüşte aşka örnek olarak sayılır mı bilmiyorum ama benim için çok etkileyici bir tecrübe oldu. Onu o şekilde gördüğümde aklım başımdan gitti diyebilirim.

Ceyhun, 42 yaşında, bankacı: Ben inanmıyorum ya da henüz başıma gelmedi. 13 yıllık evliyim, eşim ile lisede tanıştık ancak seneler sonra ünivesiteden mezun olduktan sonra bir araya geldik.

Sergen, 25 yaşında, inşaat mühendisi: Yıldırım aşkı diye birşey var. Bir seferinde bir kız gördüm ve tutuldum. Aynı dili bile konuşmuyorduk ama bunu o da hissetti, tanıştığımız gün ve sonrasında 4ay boyunca bir an bile ayrılmadık. Şu anda görüşmüyoruz ama onu tanıdığım ve bana bu hisleri yaşattığı için kendimi çok şanslı sayıyorum.

Bekir, 37 yaşında, personel müdürü: İlk görüşte bir hissiyat yoksa sonra zorlama ile işler yürümüyor. İlk görüşte aşık olmalıyım demiyorum ama cinse çekim mutlaka olmalı. Böylesi bir çekim hissettmediğim bir kadın ile 2.defa görüşmem çok zor, gereksiz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP