İl Başkanı Anıl Tanburoğlu’nun Kurban Bayramı Mesajı

İl Başkanı Anıl Tanburoğlu’nun Kurban Bayramı Mesajı

ABONE OL
Haziran 14, 2024 12:06
İl Başkanı Anıl Tanburoğlu’nun Kurban Bayramı Mesajı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanı Doç. Dr. Anıl Tanburoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı, tüm Adanalıların bayramını kutladı.

Başkan Tanburoğlu; birlik, beraberlik ve paylaşma duygusunun üst seviyeye çıktığı bayram günlerinin, yaşanan tüm zorluklara rağmen yurttaşlara bir nebze de olsa moral verdiğini söyledi.

İl Başkanı Anıl Tanburoğlu’nun açıklaması şu şekilde:

“Bayramlar birliğin, beraberliğin ve paylaşımın sembol günlerindendir. Geleneklerimize göre komşularımız ve sevdiklerimizle soframızı paylaşır, dertleşir, sohbet eder ve hasret gideririz. Ancak geldiğimiz noktada ekonomik kriz nedeniyle vatandaşımız paylaşmayı bırakın yarınını göremez bir durumda. Sofraların bereketi kalmadı. Vatandaşımız bırakın kurban kesmeyi en ucuz et olan tavuk etinin dahi alamaz hale getirildi. Ancak bu durum sürdürülebilir değildir. Halkımız en iyiyi ve en güzeli hak etmektedirler. Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarında daha güzel bayramlar yaşanacak. Bütün mücadelemiz halkımızın daha huzurlu, daha sağlıklı ve daha yaşanabilir bir ortamda hayatlarını idame ettirmesi içindir. Yeniden bereketli sofraların kurulduğu, dostlarımızla paylaştığımız Türkiye’yi inşa etmek için yoksullukla mücadelemiz artarak sürecek.

Bu duygu ve düşüncelerle; Kurban Bayramı’nda kırgınlıkların bir kenara bırakıldığı, ayrışmak yerine kucaklaşmanın sağlandığı duyguların yaşanmasına vesile olmasını temenni ediyor, yaşadığımız coğrafyada savaşların sona ermesini diliyor, tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
online casino siteleri matadorbet uluslararası nakliyat