Erkeklerin Gözünden Aşık Olunası Kadınlar

Erkeklerin Gözünden Aşık Olunası Kadınlar

ABONE OL
Haziran 11, 2024 15:31
Erkeklerin Gözünden Aşık Olunası Kadınlar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Adil, 32 yaşında, bilgi-işlem sorumlusu: Biz dışarıdayken ya da arkadaşlarımızın yanındayken gözümün içine bakmalı, beni desteklemeli, bana tapmalı. Eve döndüğümüzde istediği kadar bağırsın çağırsın, kavga çıkarsın. Evde hakimiyet kurması, ağzımın payını vermesi ve kendini ispatlaması hoşuma gider.

Orhan, 26 yaşında, satış elemanı: Bana ne istediğini söylesin, isteklerini açık açık söyleyen kadınları çekici buluyorum.

Cemil, 37 yaşında, avukat: Herkesin arzuladığı biri ile beraber olmak her zaman daha çekicidir. Bir ortama girdiğimizde bakışları üzerine çekebilen biri olmalı. Sürekli evde gri eşofmanla dolanan biri değil.

Serhan, 34 yaşında, pratisyen hekim: Anaç kadınlardan hoşlanmıyorum, seksi bulamıyorum. Bir de sürekli neredesin diye arayan model var, bir kadın kendini değersizleştirmek için bundan daha kötü birşey yapamaz heralde.

Denizhan, 29 yaşında, öğretmen: İyi öpüşmeli, bedenini tanımalı, yakışan şeyler giymeli. Kadınsı olmak etek giymekten ibaret değil sadece, yürüyüşü, el hareketleri, duruşu her zaman dişiliğini göstermeli. Ses tonu ve konuşma tarzı da çok önemli.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP