0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mehmed: Fetihler Sultanı 13. Bölüm Özeti:

Konstantinos, Mara’yı Mehmed’e teslim ederken bütün gerçekleri söylemiş, Çandarlı Halil’in işbirliğini açığa çıkartmıştı. Mara, Mehmed’e bunu söyleyecek mi, yoksa Çandarlı’yla kendisi mi yüzleşecek? Mehmed ise artık siyasî hesaplaşmalar sıkılmış ve fetih için gerekli hamleleri yapmaya karar vermiştir. Mehmed’in yeni hedefi: Dimitria Kalesi!

Mara’nın geri dönüşü Hala Sultan’ı endişelendirmiş, dikkatli olması konusunda Mihriban’ı uyarmıştır. Mara’nın ise Hala Sultan’ı açığa çıkartmak için yeni ama tehlikeli bir oyunu vardır. Hala Sultan için çanlar çalmaktadır, kurulan tertibe düşecek mi, yoksa bir kez daha muzaffer mi ayrılacak?

Konstantinos ise şehrinin güvenliğini arttırmak için çareler aramaktadır. Şehrin yapılacak kuşatmaya karşı zafiyetini gören Konstantinos son çare olarak Vatikan’dan yardım istemeye karar verir. Helena ve Sfrancis buna karşı çıkar. Konstantinos her şeye rağmen bu birliği sağlayacak mı, yoksa muhalif düşüncelere karşı yenilgiye mi uğrayacak?
Yönetmen: Şafak Bal, Yıldıray Yıldırım
Senarist: Ozan Bodur
Oyuncu Kadrosu : Serkan Çayoğlu, Selim Bayraktar, Seçkin Özdemir, Tüba Ünsal, Sinan Albayrak, Esila Umut, Sena Çakır, Kenan Çoban, Bülent Alkış, Ertuğrul Postoğlu, Ayşegül Günay, Ali Sinan Demir, Beyti Engin, Mim Kemal Öke, Emine Ün, Kaan Yalçın, Ali Buhara Mete, Ulvi Alacakaptan, Mehmet Emin Kadıhan, Sezgin Uzunbekiroğlu, Şener Savaş, Abdurrahman Tevruz, Recep Çavdar, Sidar Tublek, Cebrail Esen, Hüseyin Işıklar, Burcu Altın Deprem, İbrahim Temizoğlu, Tolga Akkaya, Ecem Eker, Duygu Berberoğlu ve Ali Nuri Türkoğlu ve Turgay Tanülkü ve Perihan Savaş ve Serdar Gökhan ve Ghassan Massoud

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP