CHP’nin acı günü: Grup Müdürü Levent Bayraktar hayatını kaybetti

CHP’nin acı günü: Grup Müdürü Levent Bayraktar hayatını kaybetti

CHP'de son 14 yıldır TBMM Grup Müdürlüğü yapan Levent Bayraktar, yaşamını yitirdi.

ABONE OL
Nisan 18, 2024 18:44
CHP’nin acı günü: Grup Müdürü Levent Bayraktar hayatını kaybetti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP’de 2010 yılından bu yana TBMM Grup Müdürlüğü yapan Levent Bayraktar, 59 yaşında hayatını kaybetti.

Bir süredir rahatsızlığı bulunan CHP TBMM Grup Müdürü Levent Bayraktar yaşamını yitirdi. Levent Bayraktar’ın cenazesi yarın Kocatepe Camisi’nde kılınacak cenaze namazının ardından Karşıyaka Mezarlığı’nda defnedilecek.

ÖZEL’DEN BAŞSAĞLIĞI

CHP’li yöneticiler ve milletvekilleri de sosyal medya hesaplarından baş sağlığı mesajları yayımladı. CHP Genel Başkanı Özgür Özel başsağlığı mesajında “Yaşamını yitirdiğini büyük üzüntüyle öğrendiğim, Parlamento Grubumuzda uzun yıllar birlikte çalıştığımız Grup Müdürümüz, çalışma arkadaşımız Levent Bayraktar’a Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı diliyorum” ifadelerine yer verdi.

LEVENT BAYRAKTAR KİMDİR?

Levent Bayraktar 1965 yılında Ankara’da doğdu. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamlayan Bayraktar,  Türkiye Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü’nde (TODAİE) yüksek lisans eğitimi de aldı. İçişleri Bakanlığı’nda Araştırma ve Planlama Koordinasyon (APK) uzman yardımcısı olarak göreve başlayan Bayraktar, aynı kurumda uzun yıllar APK uzmanı olarak da çalıştı.

Levent Bayraktar; 2002 yılında Cumhuriyet Halk Partisi TBMM Grubu’nda Grup Danışmanı olarak görev yapmaya başladı. Bayraktar, 2010 yılından bugüne kadar da Cumhuriyet Halk Partisi Grubu’nda Grup Müdürü olarak görevini sürdürüyordu. Levent Bayraktar evli ve bir çocuk babasıydı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP