Harun Abdullah Baysal Türkeş Manga’yı Ziyaret Etti

Harun Abdullah Baysal Türkeş Manga’yı Ziyaret Etti

ABONE OL
Mart 3, 2024 14:55
Harun Abdullah Baysal Türkeş Manga’yı Ziyaret Etti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı İş Adamı – Turizmci Harun Abdullah Baysal, Beraberinde, ilçemiz Kozan’ın sevilen iş adamlarından ve kanaat önderlerinden Hilmi Baysal ile Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği Üst Komisyonlar Başkanı, UDİMED Kozan İlçe Başkanı ve KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’yı ziyaret ettiler.

Kozan’daki seçim çalışmalarında bire bir vatandaşlarla iletişim kuran Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı İş Adamı – Turizmci Harun Abdullah Baysal kırsal mahalle gezilerinde de Gaziköy, Ayşehoca ve Anavarza (Dilekkaya) köylerine ziyarette bulundu.

Gaziköy Mahallesinde Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği Üst Komisyonlar Başkanı, UDİMED Kozan İlçe Başkanı ve KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’yı da ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal seçim çalışmaları hakkında bilgilendirme yaptı.

Başkan Türkeş Manga’da misafirlerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal’a başarılar diledi.

HARUN ABDULLAH BAYSAL KİMDİR?

HARUN ABDULLAH BAYSAL

1981’de Kozan’da doğdu ilk ve orta öğrenimini Kozan’da Şaban Ata İlkokulu Kozan Ortaokulu Lise eğitimini Adana Gönen Kolejinde tamamladı 1995 yılında İngilizce dil eğitim programı için İngiltere cambridge’de bulundu.

1998 2003 yıllarında Doğu Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık lisans eğitimi almıştır adolu Üniversitesi İktisat Fakültesi kamu yönetimi bölümünde okumaktadır 2006 yılında Adana Mersin Osmaniye ve Kozan bölgesinde Otomotiv İnşaat beyaz eşya Petrol Sigorta ve tarım alanında faaliyet gösteren Yusuf Baysal A.Ş Grup Yönetim Kurulu üyesi oldu aynı dönemde 2 yıl Adana Polis hizmetleri Derneği Denetim Kurulu üyeliğini yaptı.

2009 yılında KOZDES’i (Kozan Dayanışma ve Kalkınmayı Destekleme Derneği) kurdu ve halen dernek başkanlığı görevini sürdürmektedir.

2011-2023 yıllarında Kozan Polis Hizmetleri Derneği Denetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlenmiş olup halen bu göreve devam etmektedir. Şu an Nevşehir Kapadokya bölgesinde faaliyet gösteren Nar CAVE HOUSE OTEL isimli işletmenin sahibidir Yusuf Baysal Grup A.Ş Şirket ortağı ve yönetim kurulu üyesidir.

Kasım 2023’te Kozan Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanlığı görevinden ayrılarak belediye başkan adayı olmuştur. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP