İnce bacaklar için ne yapmalı?

İnce bacaklar için ne yapmalı?

ABONE OL
Ocak 2, 2024 17:06
İnce bacaklar için ne yapmalı?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ince bacaklar için ne yapmalı, arzu ettiğiniz bacaklara kavuşmak için doğuştan güzel bacaklara sahip olmak gerekiyor gibi söylenen sözlere inanmayın. Bu sadece bir anlık mutluluk getiren durumu kabullenmeye yarayan beyaz bir yalandır. İstediğiniz şekilde ve incelikte bacaklara sahip olmak için yapmanız gerekenler.

Yürüyüş yaparken topuklarınıza basmak yerine parmak uçlarınıza basmayı deneyin, topuklarınızı yere değdirmemeye çalışın.

Evde dolaşırken parmak uçlarınızda yürüyün.

Fırsat buldukça bacaklarınızı şekillendirecek hareketleri yapın. Örneğin kendinize paralel bir şekilde bir arkalıklı iskemleyi koyun. Ellerinizi iskemleye uzatın. Dik durun. Öncer bir bacağınız dik durumdayken yere paralel olacak şekilde 90 derece kaldırın. Bu durumda iken dizinizden yine aynı şekilde 90 derece aşağı doğru bükün. Bu hareketi her iki bacağınızda yapın.
Yine iskemleye tutunur vaziyette parmak uçlarınızda yükselin, yükselirken nefes alın, sonra yere basın. Bu sırada nefesinizi verin.

Yürüyüşü hayatınızdan eksik etmeyin. Zaman buldukça spor yapın. Kan dolaşımını hızlandıracak hareketler yapın.

Bacaklarınıza masaj yapın. Nemlendirici kullanın bacaklarınız için.

Bacaklarınızda pütürlü bir görünüm varsa; epilasyon işleminden sonra bacaklarınız süt ve yoğurt karışımını bir aspirin ekleyerek bacaklarınıza banyo öncesi sürün ve 10 dakika bekletin. Birer fincan süt ve yoğurt yeterli olacaktır.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP