Bayındır Sağlık Grubu ve Anadolu Sigorta’dan İş Birliği

Bayındır Sağlık Grubu ve Anadolu Sigorta’dan İş Birliği

ANADOLU SİGORTA VE BAYINDIR SAĞLIK GRUBU İŞ BİRLİĞİ İLE ONLİNE MUAYENE, ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI POLİÇESİ KAPSAMINDA

ABONE OL
Ocak 3, 2024 10:37
Bayındır Sağlık Grubu ve Anadolu Sigorta’dan İş Birliği
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Anadolu Sigorta, sigortacılık sektöründe bir ilke daha imza atarak yeni bir poliçe satın almaya ihtiyaç kalmadan, Bayındır Sağlık Grubu ile birçok branşta online muayene imkânı sunuyor.

Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle sigortalılarının ihtiyaçlarına uygun çözümler sunan Anadolu Sigorta, sektöründe bir ilki daha gerçekleştiriyor. Mevcut özel sağlık sigortası poliçesi üzerinden Bayındır Sağlık Grubu’nda birçok branşta online muayene hizmeti sağlayarak, müşterilerine kolaylık ve zaman tasarrufu sunuyor.

Muayene teminatı olan Özel Sağlık Sigortası sahibi tüm sigortalılar istediği zaman ve birçok branşta, Anadolu Sigorta mobil uygulaması Sağlığım Cepte ile Bayındır Sağlık Grubu’nda online muayene olma konforunu yaşayabiliyorlar. Ayrıca bu hizmet sayesinde sigortalılar, muayene sonrasında reçete yazdırabiliyor ve 10 gün içinde kontrol muayene haklarını da ister online ister fiziki olarak kullanabiliyorlar.

Anadolu Sigorta ve Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürlerinin katılımıyla gerçekleşen imza töreninde konuşan Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mehmet Tuğtan, “Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin sigortacılık okulu olma misyonumuzu yenilikçi ürün ve hizmetlerimiz, çağı yakalayan uygulamalarımızla hep daha ileriye taşıma gayretindeyiz. Sigortacılıkta uçtan uca dijitalizasyon uzun bir süredir üzerinde çalıştığımız bir konu. Özellikle son 5 yıldır da sağlık sigortacılığı hizmetlerini Sağlığım Cepte mobil uygulamamız üzerinden sunuyoruz. Bayındır Sağlık Grubu iş birliği ile başlayarak online muayene hizmetini mevcut özel sağlık sigortası poliçelerimizde birçok branşta teminat altına almaktayız. Bu yenilik ile sektörümüze öncülük eden bir ilki daha gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Mustafa Tankut Tabak ise Bayındır Sağlık Grubu ve Anadolu Sigorta arasında yapılan bu iş birliğinin sağlık sektörünün gelişimi ve dönüşümü adına oldukça önemli olduğunu dile getirerek, “Gelişen teknolojiyle birlikte değişen yaşam alışkanlıkları, neredeyse tüm sektörleri etkisi altına aldı. Sağlık sektörünün de bu değişimden etkilenmemesi imkansızdı. Bireylere diledikleri yerden ve diledikleri zamanda uzman başvurma, görüşme sağlama, muayene olma kolaylığı sağlayan uzaktan sağlık hizmeti ise bu değişimin olması gereken bir parçasıydı. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Uzaktan Sağlık Bilgi Sistemi alt yapısı ile sunduğumuz, Online Doktor Görüşmesi hizmeti ile bireylerin tıbbi gözlemi ve takibi yapılabiliyor, var olan kronik rahatsızlıkları kontrol edilebiliyor ve tıbbi danışmanlık verilebiliyor. Türkiye’de birçok sektörün gelişmesine büyük katkılar sağlayan Türkiye İş Bankası iştiraklerinden Bayındır Sağlık Grubu ve Anadolu Sigorta olarak, sağlık sektöründe yaşanan bu gelişime katkı sunmaktan gurur duyuyoruz. Tıbbi etik ve kaliteyi benimseyen sağlık hizmeti sunumu anlayışımızla, sağlık sektörünün gelişimine ve dönüşümüne katkılarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Bayındır Sağlık Grubu Hakkında:

Bayındır Sağlık Grubu’nun temeli, 1992 yılında o zamanki adıyla Bayındır Tıp Merkezi ile hizmet vermeye başlayan Bayındır Hastanesi’ne dayanmaktadır. İş Bankası grup şirketlerinden olan Bayındır Sağlık Grubu, kısa sürede sağlık alanında referans kurumlardan biri haline gelmeyi başarırken, bunda tam zamanlı çalışan deneyimli hekim kadrosunun yanı sıra, hedeflenen nitelikli hizmet anlayışını sağlamak için kurum tarafından özümsenen temel değerler de önemli rol oynamaktadır. Etik değerlere saygılı, kanıta dayalı tıp ve hasta odaklı hizmet anlayışına sahip Bayındır Sağlık Grubu, Bayındır Söğütözü Hastanesi ile başlayan bu anlayışını kısa sürede Bayındır Kavaklıdere Hastanesi, Bayındır İçerenköy Hastanesi ve Bayındır Levent Tıp Merkezi’nin yanı sıra, İstanbul’da Fenerbahçe, Beşiktaş, Şirinevler, İş Kule, Tuzla ve İzmir Alsancak olmak üzere 6 farklı lokasyonda bulunan Bayındır Diş Kliniklerinde de başarıyla uygulayarak, vermekte olduğu sağlık hizmetinin etki alanını genişletmiştir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP