Preseed jel kullananlar

Preseed jel kullananlar

ABONE OL
Kasım 28, 2023 18:59
Preseed jel kullananlar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İNFERTİLİTE (Kısırlık) HASTA GRUBU

. – Açıklanamayan infertilite hasta grubunda
. – IUA ( Aşılama ) veya IVF ( Tüp bebek ) tedavileri öncesinde
. – IUA ( Aşılama ) veya IVF ( Tüp bebek ) tedavilerinde negatif sonuç almış hastaların bekleme süreçlerinde
. – Ovulasyon ( Yumurtlama ) takibi için ultrason muayenesinde
. – Timed Intercourse ( Zamanlı Cinsel İlişkiden Kaynaklanan Vajinal Kuruluk )
. – IUI ( Aşılama ) işlemi sırasında
. – IVF ( Tüp Bebek ) Embriyo Transferinde

. DİSPARONİ ( Ağrılı Cinsel İlişki Yaşayan ) HASTALARDA
. MENOPOZ SONRASI HASTA GRUBUNUN KURULUK TEDAVİSİNDE​
Pre~seed vajinal kuruluk için de en doğru çözüm​
Pre~seed ” Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı – Sperm Dostu ” Vajinal Nemlendirici, sperme zarar vermeden en çok ihtiyaç duyulan yerde, içten bir nemlendirme sağlamaktadır. Hamile kalmaya çalışırken dahi güvenle kullanılabilir. Vajinal kuruluğun arttığı zamanlarda, diğer ürünler sperm üzerindeki zararlı etkilerinden dolayı kullanılmamalıdır.
Çünkü Pre~seed benzeri ürünlere göre;
bullet3.jpg pH seviyesi, üretken servikal sıvıyla dengelenmiştir.
bullet3.jpg Sperme zarar vermeyen özel formülü patentle, Dünyada koruma altına alınmıştır.
bullet3.jpg Antioksidan desteği için Arabinogalaktan içerir.
bullet3.jpg İç uygulamayla vajina ve serviksi kaplar.
bullet3.jpg Klinik olarak test edilmiş ve doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Pre~seed’ i benzersiz yapan nedir?
Pre~seed, ” Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı – Sperm Dostu ” ilk vajinal nemlendiricidir. Vajinal kuruluğu rahatlatmak için doğal vücut salgılarını taklit eder. Bunu yaparken de sperm için en uygun ortamı sağlar.
Pre~seed, vajinal nemlendirici semen (meni) ve üretken servikal mukusla aynı pH daki bir sıvı içinde dağıtılır. Sperme zarar vermez ve kadın vücudunu rahatlatır.
Pre~seed, hücrelere antioksidan desteği sağlayan DOĞAL şekilde oluşan, bioaktif bitki şekeri olan Arabinogalaktan içerir.

Pre~seed, içeride tutunarak vajina ve dış serviksi kaplar, hamile kalmaya çalışıldığı zamanlarda dahi sperme zarar vermeden doğal nemlendirmeyi yeniler.​
Pre~Seed Kişisel Nemlendirici, vajinal kanal içinde en doğal sekresyonun sağlanması için tasarlanmıştır. Bir nevi vaginal sıvının birebir kopyası-taklidi olarak düşünülebilir. Çünkü vajinal sıvının PH derecesi ile birebir aynıdır. Böylece spermlere zarar vermeden, spermlerin yapısını etkilemeden vajina kanalı boyunca akışkanlığı sağlayarak spermlerin rahatça haraket ederek yumurta ile buluşmasına izin verir.

Hamile kalmaya çalışılan ve özellikle vajinal kuruluğun arttığı dönemlerde, diğer ürünlerin spermler üzerindeki zararlı etkilerinden korunmak gerektiğinde kullanılabilir.

Ayrıca, Cinsel yönden aktif olan her kadın, zaman zaman vajinal kuruluk yaşayabilir. Bu dönemlerde kuruluğun giderilmesi için kullanılan yağ, vazelin, krem v.s. gibi ürünler vaginal sorunlara sebep olabilir, spermlere zarar verebilir ve spermlerin rahat hareket etmelerine engel olan bir bariyer oluşturabilir.

Bu tip rahatsızlığı olan bayanlar yada bu vajinal kuruluk problemi yaşayanlar Pre~Seed Kişisel Nemlendiriciyi güvenle kullanabilir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP