Başkan Türkeş Manga’dan Seyhan Devlet Hastanesine Teşekkür Mesajı

Başkan Türkeş Manga’dan Seyhan Devlet Hastanesine Teşekkür Mesajı

ABONE OL
Kasım 14, 2023 05:32
Başkan Türkeş Manga’dan Seyhan Devlet Hastanesine Teşekkür Mesajı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni, Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği Üst Komisyonlar Başkanı ve Uluslarası Dijital Medya Kozan İlçe Başkanı Türkeş Manga, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle bir süredir eski adı Aşkın Tüfekçi hastanesi olan Adana Seyhan Devlet Hastanesinde tedavi olan annesi Hacer Manga’ya ve tüm hastalara gösterilen sıcak ilgi ve alakadan dolayı teşekkür mesajı yayımladı.

Nöroloji Uzmanı Uzm. Dr. Berna Kaya

Başkan Manga mesajında;

Annemi daha önce yine buraya getirdiğimde Nöroloji Uzmanı Sayın Ayşe Begüm Büyüksural hocam ilgilenmişti tedavisi çok olumlu sonuç vermişti. Şimdi tekrar rahatsızlandığında özellikle Seyhan Devlet Hastanesini tercih ederek buraya geldik.

Gazeteci Yaşar Kara

Acile geldiğimiz andan itibarek gerek sağlık personeli gerekse Nöroloji Uzmanı Sayın Uzm. Dr. Berna Kaya hocamın yakın ilgi ve alakasıyla karşılaştık. Seyhan Devlet Hastanesinin gerçekten hasta sağlığını ön planda tutarak tedavi hizmetlerinin çıtasını hızla yükselttiği göze çarpıyor.

Uluslararası Dijital Medya Genel Başkanı Abit Taşçılar ve Adana’nın Duayen Gazetecilerinden Yaşar Kara

Bu vesile ile Seyhan Devlet Hastanesi yönetimini, özellikle Nöroloji Uzmanları Sayın Uzm. Dr. Ayşe Begüm Büyüksural ve Nöroloji Uzmanı Sayın Uzm. Dr. Berna Kaya hocalarıma, iyilik meleği hemşirelere ve tüm hastane personeline teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız güzel kalpli insanlar” dedi.

Ahmet ve Emine Günay

Başkan Türkeş Manga’ya Seyhan Devlet Hastanesinde UDİMED Genel Başkanı Abit Taşçılar, Adana Basınının gür sesi Yaşar Kara, Adana Barış Gazetesi yazarı ve olaynet.net haber sitesi Genel Yayın Yönetmeni Oktay Erol ve çok sayıda basının temsilcileri geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni, Çukurova İnternet Gazetecileri Üst Komisyonlar Başkanı ve Uluslarası Dijital Medya Kozan İlçe Başkanı Türkeş Manga ayrıca telefonla arayarak, bizzat gelerek yada sosyal medya hesaplarında geçmiş olsun mesajları ile güzel duygularını paylaşan herkese teşekkür ediyorum dedi.

Başkan Türkeş Manga – Adana Barış Gazetesi Yazarı ve OlayNet.Net Haber Sitesi Genel Yayın Yönetmeni Oktay Erol

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP