Haluk Levent’ten Adana paylaşımı: Kötülük her yerde! Kanmayın

Haluk Levent’ten Adana paylaşımı: Kötülük her yerde! Kanmayın

Ahbap Derneği'nin kurucusu, sanatçı Haluk Levent, Adana'da meydana gelen depremin ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Bazı hesaplar şu gün, şu saatte Adana yıkılacak yazıp halkı daha da endişelendiriyor. Kötülük her yerde! Kanmayın" ifadelerini kullandı.

ABONE OL
Mart 12, 2023 09:44
Haluk Levent’ten Adana paylaşımı: Kötülük her yerde! Kanmayın
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Depremzedeler için yardım faaliyeti yürüten ve topladığı bağışlar çoğaldıkça başta MHP lideri Devlet Bahçeli ve AKP’li bazı isimlerin de hedef gösterdiği Ahbap Derneği’nin kurucusu, sanatçı Haluk Levent, dün Adana’da saat 22.35’te meydana gelen 4.1 büyüklüğündeki depremin ardından Twitter hesabından paylaşımlar yaptı.

Levent’in paylaşımları şöyle:

“Dün yaşanan 4.1 depreminden sonra Adana tedirgin oldu. Bilim insanları şu zamanda bu tür küçük depremlerin doğal olduğunu söylüyor. Bazı hesaplar şu gün şu saatte Adana yıkılacak yazıp halkı daha da endişelendiriyor. WhatsApp gruplarına giriyorlar. Kötülük her yerde! Kanmayın.”

“Ve evleri orta-ağır hasarlı vatandaşların tek derdi fahiş kira fiyatları. Deprem şehrinde bile fiyatlar uçmuş durumda. ‘Başkası zam yaptı ne yapalım biz de yapıyoruz’ diyen ev sahipleri en azından bir yıl bekleyebilirdi. Bu tweeti okuyan ev sahipleri bana hak verirler umarım.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP