Şevval ile Emincan’a Görkemli Düğün Töreni

Şevval ile Emincan’a Görkemli Düğün Töreni

Halayların Çekildiği Muhteşem düğün töreninde Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan’ın Nikah Şahitliğini yaptığı Görkemli düğün merasimini ölümsüzleştirmek için çekilen resimlerle düğün töreni gecenin geç saatlerinde coşku ile son buldu.

ABONE OL
Nisan 6, 2024 11:31
Şevval ile Emincan’a Görkemli Düğün Töreni
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haber: Bülent Çelikten / Ceyhan

Adana ve Ceyhan’ın Sevilen ve Sayılan simalarından işinsanı,Denk Beton Yapı İmtiyaz sahibi ve Türkiye İttifak Partisi Adana İl Başkanı Kutfedi Kılınç,oğluna dillere destan bir düğün töreni yaptı. Ayaşan Ailesinin güzel kızı Şevval ve Kılınç Ailesinin yakışıklı oğlu Emincan dostlarının ve sevenlerinin şahitliğinde hayatlarını birleştirdiler. Halayların Çekildiği oyunların oynandığı Görkemli düğün merasimini için çekilen fotolar ile düğün adeta ölümsüzleşirken Düğün’ün kusursuz olması için Kılınç ve Ayaşan Aileleri konuklarla tek,tek ilgilendiler.

ADANA– Adana Wedding Eventes te yapılan görkemli düğün töreni uzun yıllar dillerden düşmeyecek. Gala Wedding Events Salonuna güzel gelin Şevval ve yakışıklı damat Emincan el ele meşaleler arasında salona girerdiler.,Kılınç Ailesi ile Ayaşan Ailesi ,düğün Törenine gelen konukları kapıda karşılayıp hoş geldiniz diyerek,gönüllere girdiler. Salonda ilk dansı yapan genç çiftler büyük alkış alırken, Gelin ve Damadın Şıklıkları ile konukların gözünü kamaştırdılar.

SİNAN OĞAN NİKAH ŞAHİTLİĞİ YAPTI

Çiceği burnundaki genç çift ve gecenin muhteşem ikilisi Şevval ve Emincan’ın Nihah Şahitliklerini Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan,Geçmiş dönem Adana İlmillieğitim Müdürü Hüseyin Yakar ve Önceki Dönem Osmaniye Milletvekili Durdu Mehmet Kastel’in Nikah şahitliklerini yaptığı ve imzaların atılması ile genç çiftle Nikah Cüzdanını Geçmiş dönem Adana İlmillieğitim Müdürü Hüseyin Yakar verdi Nikah’ın ardından Genç Çift ile konuklar oynayarak mutluluğun adeta resmini çizdiler. Bu mutlu gecede,Aileleri,Dostları,Arkadaşları ve Sevenleri,İşinsanları,Sivil toplum kuruluşlarının Başkanları,Siyasî parti temsilcileri, ve Adana Ceyhan ve Şehir dışından gelen konuklar düğün töreni bitene kadar Kılınç ve Ayaşan ailelerini yalnız bırakmayıp gönüllere girdiler.Güzel gelinin annesi Soylu ve babası Tugay Ayaşan ile damadın annesi Nihal ve babası Kutfedi Kılınç en mutlu günlerinde piste çıkıp oynamayı ihmal etmediler.

GÖRKEMLİ DÜĞÜN RESİMLERLE ÖLÜMSÜZLEŞTİ

Halayların Çekildiği, Görkemli merasim ölümsüzleştirmek için çekilen resimlerle görkemli düğün töreni gecenin geç saatlerinde coşku ile son buldu. Törende konukları kapıda karşıladıkları gibi masaları da tek tek gezen Soylu ve Kılınç aileleri ,düğün torenlerine katilanlara teşekkür ederek,gönüllerde taht kurdular. Çukurova Çağdaş Gazetesi olarak Genç çiftlerin bu görkemli düğün töreni için tebrik ediyor,bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz…

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP