Vali Köşger Huzurevi Sakinleriyle Bir Araya Geldi

Vali Köşger Huzurevi Sakinleriyle Bir Araya Geldi

ABONE OL
Ekim 1, 2023 13:53
Vali Köşger Huzurevi Sakinleriyle Bir Araya Geldi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Vali Yavuz Selim Köşger, Dünya Yaşlılar Günü münasebetiyle Şehit Kara Pilot Yüzbaşı Serhat Sığnak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde düzenlenen programa katıldı.
Valilik himayesinde, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünce düzenlenen etkinlikte ilk olarak Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Turkcell’in ortak projesi kapsamında yapılan ‘Digital Bahar Odası’nın açılışı gerçekleştirildi.
Vali Köşger açılışın ardından huzurevi sakinleri tarafından yapılan el emeği, göz nuru ürünlerden oluşan sergiyi ziyaret edip sergilenen ürünler hakkında huzurevi sakinlerinden bilgi aldı.
Huzurevi sakinleriyle sohbet eden onların hal ve hatırlarını soran Vali Köşger, büyüklerimizin bizler için çok değerli olduğunu, tecrübeleriyle bizlere daima yol gösterdiklerini belirtip huzurevi sakinlerinin Dünya Yaşlılar Günü’nü kutladı.

Âşık atışması, Türk sanat müziği konseri ve halk oyunları gösterisiyle süren ve hayli renkli görüntülere sahne olan programda Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer de hazır bulundu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP