Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a ‘Kandil’ tepkisi: Müfterisin, günah ve pislik içinde boğuldun
  • KozanBilgi.Net
  • Gündem
  • Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a ‘Kandil’ tepkisi: Müfterisin, günah ve pislik içinde boğuldun

Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a ‘Kandil’ tepkisi: Müfterisin, günah ve pislik içinde boğuldun

Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Kandil ile görüşüyor" iddiasına çok sert tepki gösterdi.

ABONE OL
Mayıs 26, 2023 15:50
Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a ‘Kandil’ tepkisi: Müfterisin, günah ve pislik içinde boğuldun
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Kandil ile görüşüyor” açıklamalarına sosyal medyadan çok sert cevap verdi.

Kılıçdaroğlu, şu ifadeleri kullandı:

*Benim Kandil’deki teröristlerle görüştüğüme dair kasetler olduğunu söyledin. Ey Erdoğan, sen nasıl bir Müslümansın!

“SEN BÜYÜK BİR YALANCISIN”

*Böyle bir görüşmeye dair elinde uydurma ve montaj olmayan gerçek bir kaset var da bunu yayınlayamıyorsan sen büyük bir yalancısın, müfterisin demektir.

*Samimi bir Müslüman olarak inandığım bütün mukaddesler üzerine yemin ediyorum. Hem vallahi hem billahi böyle bir görüşme yoktur, yalandır, iftiradır.

“ARTIK YETER!”

*Milletimizden özür dilemelisin Erdoğan. Bir insana yakışır şekilde hareket et ve göz göre göre işlediğin bu suçlardan vazgeç.

*Yeter bu iftiralar yeter. Allah’a sığınıyorum dedim. Durmuyor iftiraların, yalanların durmuyor. Müfterisin, günah ve pislik içinde boğuldun. Artık yeter.

ERDOĞAN NE DEDİ?

Dün bir TV kanalında soruları yanıtlayan Erdoğan, şu ifadeleri kullanmıştı:

*Seçim kampanyasının başından beri teröristlerin desteğini aldıkça yüzü güldü, yüzü gülüyor. Dağdaki teröristler, Kandil’dekiler ne diyorlar?

*‘Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceksiniz’ diyorlar. Şimdi oraların desteğiyle yoluna devam eden ortada bir Kılıçdaroğlu var. Bunu bir defa milliyetçilik kabul eder mi?

Erdoğan, TRT Haber canlı yayınında, montajlı video için “Kılıçdaroğlu’nun Kandil’dekilerle videosu var. Ama montaj ama şu ama bu” yorumunu yapmıştı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP