Kadınlar Hangi Yaşta Erkeklerden Ne İster?

Kadınlar Hangi Yaşta Erkeklerden Ne İster?

ABONE OL
Temmuz 8, 2024 12:33
Kadınlar Hangi Yaşta Erkeklerden Ne İster?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Her yaştan farklı farklı kadınlara sorduk: “Acaba, kadınlar ne ister?”İşte, erkeklerin hayatını kolaylaştıracak samimi cevaplar…

Yaş:18

Bir erkek, biraz da olsa şefkatli olmalı. Bu yaştaki erkeklerde, bu özelliğe kolay rastlanmıyor ne yazık ki. Ailesiyle iyi geçinmeli. Hayatıyla ilgili amaçları olmalı. Bir odun parçasını nasıl yontacağını bilmeli. Açıkçası, çok fazla şey de beklemiyoruz doğrusu!

Yaş:27

Güvenilir olmalı. Cep telefonu mesajlarını, kur yapma yolu olarak görmemeli. Bir tarzı olmalı. Dünyayı gezmeli. En az bir yemeği iyi pişirmeyi bilmeli. İçkiyi nerede ve nasıl içmek gerektiğini bilmeli. İyi bir anne tarafından yetiştirilmiş izlenimi verebilmeli; hatta öyle olmasa bile!
Yaş:35

Göbeği olmamalı. Cinsellikten ne istediğini bilmeli. Bebek arabasıyla merdivenlerden inen bir anneye yardım etmeli. Sürekli annesi hakkında konuşmamalı. Tartışmalarda sakin kalan taraf olmalı. Bir partide kafayı bulmadan eğlenmeli.

Yaş:44

Gerçek bir dost olmalı. Hâlen öğrenmeye aç olmalı. Yeni çıkan pop müzik albümlerini takip etmeli. Finansal güvenceye sahip olmalı. Mücevherin, kadınların hayatındaki önemini anlamalı. Çöpü, sormaya bile gerek duymadan çıkarmalı. Seksi olmalı. Kibar bir beyfendi gibi davranmalı.

Yaş:53

Spor yapmalı. Çok ağır parfümler kullanmamalı. Politikadan anlamalı. Sadık olmalı. Bob Dylan’ı sevmeli. Dansetmeyi bilmeli. İşkolik olmamalı. Hatalarını kabul edebilmeli. Adam gibi adam olmalı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP