Çekici Kadınları Baştan Çıkarmanın 10 Yolu!

Çekici Kadınları Baştan Çıkarmanın 10 Yolu!

ABONE OL
Temmuz 8, 2024 12:47
Çekici Kadınları Baştan Çıkarmanın 10 Yolu!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Her zaman çekici ve güzel kadınlarla olan erkeklerin sırrı ne?

Bazıları sizi şaşırtacak, bazıları ise sıradışı gelecek . . . ama hepsi de işe yarayacak! Çekici kadınlarda başarılı olmanızı sağlayacak 10 yolu öğrenmeye hazır mısınız?

Ona siz yaklaşın

Çekici bir kadının sizi fark ettiğini gördüğünüzde, onu uzun süre bekletmemeniz gerek. Çekici kadınların etrafında her zaman sınırsız sayıda erkek dolanacağından, daha kendini tanıtma cesaretini bile taşımayan bir erkeğin diğer avcılar tarafından ezilmesi şaşırtıcı olmaz. Net bir şekilde, kendinize güveninizi ve ne denli güçlü bir erkek olduğunuzu gösterin. Yani tam da aradığı kişi olduğunuzu.

Tuhaf biri gibi görünmek işe yaramaz

Çekici kadınlar tuhaf tiplerden kesinlikle hoşlanmaz. Bu nedenle öyle biri gibi görünmenin işinize yarayacağını sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Bu türden bir izlenim bırakmamanın en iyi yolu, ne kendinizi ne de karşınızdaki kadını germemektir. Küçük detaylara takılmayın, kimsenin umursamadığı konulara girmeyin; takıntılı biri gibi görünmemek için elinizden geleni yapın.

Planınız olsun

Çekici kadınlar planlı erkeklere bayılırlar. Randevunuzun sizin tarafınızdan planlanmış olması ve detaylarla ilgilenmeniz, çıktığınız kadını kesinlikle etkileyecektir. Ve asla kararları onun vermesini istemeyin. Adam olun ve onu nereye götüreceğinizi, kaçta alacağınızı ve ne giymesi gerektiğini söyleyin.

Bir centilmen olduğunuzu gösterin

Centilmence davranışarla diğer erkeklerin arasından sıyrılabilirsiniz. Ve inanın, bazı küçük jestlerle inanılmaz mesafeler katedebilirsiniz.
Kapıları onun için tutun, sandalyesini çekin.
Kaldırımın dış tarafında yürüyün.
Bir restorana girerken ya da karşıdan karşıya geçerken, elinizi nazik bir şekilde beline koyun.
Bu türden küçük jestler sizi anında erkek kalabalığının %99’luk kısmından ayıracaktır.

Birlikte olduğunuz kadınların listesi uzun olmalı

Çekici kadınlar gayet rekabetçidir. Bir kadın listenizde başka kadınların olduğunu da fark ettiğinde, size karşı ilgi düzeyi de listenizin kabarıklığı ölçüsünde artacaktır. Aslına bakacak olursanız, çekici kadınlarla çıkan erkeklerin genellikle haftanın diğer günlerinde de başka kadınlarla programları olur. Çekici ve güzel bir kadın için bu türden bir durum kesinlikle kabul edilemez. Bu nedenle odaklanmanız gereken noktalardan biri, randevu programınızı hemen başka kadınlarla doldurmak olmalıdır.

Yaratıcı olun

Çekici kadınlar gün boyunca teklif alırlar. Bu yüzden onlardan birini yaklaşırken orijinal bir fikrinizin olması çok önemlidir. Yaratıcı olun ve birlikte yapabileceğiniz eğlenceli bir şeyler düşünün.

Motorla bir gezi ya da parkta frizbi oynamak gibi bir fikir kulağa çok eğlenceli gelebilir.
Hayvanat bahçesi de çoğu erkeğin aklına gelmeyecek eğlenceli bir randevu olabilir.
Yaratıcılığınızla onu etkileyebilirsiniz.

Umutsuz olmayın

Antrenörler atletlere genelde şunu söyler: “Bunu daha önce yüz kere yapmış gibi görünün.” Sizin de çekici kadınlarla çıkacağınız müsabakalarda yapmanız gereken tam olarak budur. Bu kadınları kaybetmenin en kolay yolu, takıntılı ve umutsuz bir halde görünmek ve onu 10 dakikada bir aramaktır. Ayrıca henüz randevunun ardından evliliğe hazırmışsınız gibi davranmaya başlarsanız, sizi kurtarabilecek herhangi bir teknik olmadığını da hatırlatalım.

Onu zorlayın

İnsanlar güçlükler yaşamadan, zorlanmadan elde ettikleri şeyleri takdir etmeme eğilimindedirler. Bu durum çekici kadınlar için de geçerlidir. Siz sürekli ortalıkta, kolay erişilebilir bir durumda olur ve istediği her şeyi yaparsanız, zamanla değerinizi yitirirsiniz. Bu nedenle zor memnun edilir biri olduğunuzu ve her istendiğinde bulunabilen biri olmadığınızı gösterin. Onun da sizi, sizin onu aradığınız kadar aramasını sağlayın. Sizin için ne kadar çok uğraşırsa, sizi aynı ölçüde arzulayacaktır.

Esrarengiz olun

Bunun anlamı, daha ilk buluşmanızda hayat öykünüzü anlatmamanız gerektiğidir. Aksi takdirde, aslında onun keşfetmesi gereken her şeyi sunmuş olursunuz ve ilişkinizin pek heyecanlı bir tarafı kalmaz. Belli şeyleri (özellikle de sizin hakkınızdaki en önemli şeyleri) kendinize saklamanızdır. Bırakın kendisi keşfetsin.

Merakını cezbedin

Erkeklerin çekici kadınlar konusunda yaptığı en öncelikli hatalardan biri, tamamen tahmin edilebilir olmalarıdır. Belki inanmayacaksınız ama bu durum yüzünden hem heyecan hem de beklentiler yok olur ki, zaten bir kadının daha fazla bir şey aramayacağı da ortadadır. Bu nedenle onun merakını cezbedin. Onu arayacağınızı söylediğiniz her zaman aramanız gerekmiyor. Dediğiniz yerde değil de başka bir yerde olun. Bunu değil de, şunu yapın. Merakını canlı tuttuğunuz ölçüde, onu kendinize de bağlayacaksınız.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP