Erkekler Aşktan Ne Anlar?

Erkekler Aşktan Ne Anlar?

ABONE OL
Temmuz 8, 2024 12:42
Erkekler Aşktan Ne Anlar?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Erkekler aşkı severler. Çoğu kadından daha fazla aşka ihtiyaç duyarlar. Duygularını çok nadir zamanlarda ortaya koyar, kadınlar ise bu konuda daha açıktır. İşte bir erkeğin ilişkiniz hakkında sizinle paylaşamadığı 6 şey.

Gerçekten kendi olduğunda özgür hissediyor..

Erkekler aşık olduklarında normalden daha farklı olduklarını düşünüyor. Arkadaşlarıyla takılmaktan zevk alsa da, gecenin sonunda onu bekleyen, saran ve kendisini olduğu gibi kabul eden birinin olması çok güzel. Bir ilişkide bir erkeğe kendi olma fırsatı sunarsanız özgüveni yüksek olur. Aşk dolu ve değerli hisseder.

Daha iyi biri olmaya çalışır..

Erkekler aşık olduklarında meydan okumayı sever. Aşk bazı erkeklere kadınlar gibi enerji verir. Kendilerine bakmalarını, dinamik kalmalarını sağlar. Sevdiği kadını kıskanır, kendine bağlı kalması için çabalar. Aşkını sahiplenir ve onu arkadaşları, ailesiyle tanıştırmaktan gurur duyar. Aşk bazı erkeklere göre egoyu canlandıran büyük bir şey. Yani bir erkeği daha iyi biri yapmak kadının elinde.

Anladığı ve anlayışlı olan birini ister..

Aşık erkek günün sonunda onu anlayan ve anlayabileceği bir partnere sahip olmak ister. Bazı erkekler sevdikleri kadınla romantik bir hafta onu yaşamak ister. Aşık olduğu kadın büyüleyici, güzel ve rüyalarının kadınıdır. Onunla olmak için hafta sonuna kadar bile bekleyemez. Bazı şeyleri dört gözle bekler, ona göre onu dinlendiren ve aşık olduğu kadın onu bekleyen bir ödül gibidir.

Bu tür erkeklerin hayatı eğlence doludur. Uzun çalışma gününden sonra onu anlayışla bekleyen, yormayan bir kadının gülümsemesi, sesi ödül gibidir.

Size güzel bir gün geçirtmek ister..

Aşık erkekler her konudaki iddialarını birlikte oldukları kişiyi sonuna kadar mutlu etme konusunda da sürdürür. Başkasını mutlu Aşık edebildiğini bilmek onu mutlu eder. İçeri girdiğinde sevgilisinin, eşinin yüzünün güldüğünü görmek dünyadaki en iyi duygu olabilir. Bir erkek bir kadının ona ihtiyacı olduğunu bilir ve onu mutlu edebilirse mükemmel hisseder.

Sekste karşılık almak ister..

Aşık bazı erkekler için seks yaparken kadının ona cevap vermesi çok önemlidir. Partneriniz seksi seviyor ve çok önemsiyor olabilir. Eğer partneriyle iyi seks yapmışsa bunun etkisini bir hafta boyunca taşıyabilir. Bir kadının onun seksi olduğunu düşünmesi hoşuna gider. Seksten zevk almadığında kendini mutsuz hisseder. Seks hayatının iyi olması kişide kişiye değişebilir. Ancak bazı erkekler sveildiklerini, arzulandıklarını bilerek anlayabilir. Seks onlar için yiyeceksiz yaşamakla aynı şeydir.

Birisiyle hayatını paylaşmak ister..

Bazı erkeklere göre aşık olmak eve geldiğinde onu bekleyen birinin olmasıdır. Biriyle birlikte yaşamak, her zaman arayabileceği, yaptıklarını anlatabileceği, onu destekleyen, hatalarını görmesini sağlayan birinin olması erkeği rahatlatır.

Aşık çiftlerin birbirleri için bir hediye olduklarını bilmeleri önemlidir. Erkekler çoğu zaman aşkı hafife alıyor gibi görünseler de, gördüğünüz gibi her erkeğin aşktan anladığı ve beklentileri farklı. Bir kadın bir erkeğin ne istediğini ne kadar anlarsa aşkı o kadar uzun ve güçlü olur.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP