Erkeklerin Aşka Bakış Açıları!

Erkeklerin Aşka Bakış Açıları!

ABONE OL
Haziran 8, 2024 12:48
Erkeklerin Aşka Bakış Açıları!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Erkeklerin ve kadınların aşka bakış açısında farklılık göstermesi bir bakıma normal!

Kadın ve erkek arasında olan biten hiçbir şey basit değil. Kadınlar erkeklerle ilgili bu duruma alçaklık ve evlilik korkusu diyor. Erkeklerse bunu karmaşıklık, kısıtlama ve güç sahibi olma olarak cevaplandırıyor. Kısacası artık kimse birbirini anlamıyor. Peki gerçekten birbirlerini dinliyorlar mı?

Erkeklerin beklentilerini, kötü alışkanlıklarını, aşka bakış açılarını en iyi şekilde ele almak için onlarla konuştuk. Evet, onlar bu saydığımız nedenlere inanıyor. Hatta sığınıyor. Ve evet, onlar bazen kadınlar kadar romantik ve delicesine de aşık olabiliyor. Fakat onlar biraz farklı ‘sevmeyi’ seviyor.

Malesef biz kadınlar hiçbir zaman onların gerçek arzularını bilemiyoruz. Bu farklı sevme olayı ve onları çözememe durumu yeterince sıkıcı.

Uzmanlar, erkeklerle ilgili yanlış anlaşılmışlıklar hakkında bize yardımcı olmaya çalışıyor. Onlara göre yapılacak şey: Erkeklerin aşkını kendi tarzına göre ifade etmesine izin vermek.
Oysa, kadınların kafasında mutlu bir ilişki için bazı kriterler var. Çoğu kadın ilişki yaşadığı erkekten belli başlı şeyler bekliyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP