Kozan’da Sudiye Gizem Aksoylu Heyecanı

Kozan’da Sudiye Gizem Aksoylu Heyecanı

ABONE OL
Ocak 28, 2024 09:08
Kozan’da Sudiye Gizem Aksoylu Heyecanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TÜRKEŞ MANGA
KOZANBİLGİ.NET KURUCUSU VE
GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Sudiye Gizem Aksoylu

İsmi CHP Kozan Belediye Başkan Adayı olarak açıklanır açıklanmaz google arama motorunda en çok aranan isimlerin başında yer aldı Sudiye Gizem Aksoylu.

Kimdi? Neden diğer adayların önüne geçerek belediye başkan adayı olarak görevlendirildi.

Üstelik kadın aday olarak başarısı ne olabilir?

Dedesi MHP’li Erol Nazlı’nın torunu, eski Adalet Partili Osman Namık Adem’in kızı, MHP davası sanığı merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun arkadaşı, yazarımız İnşaat Mühendisi Şükrü Işık’ın yeğeni olan Avukat Sudiye Gizem Aksoylu CHP Kozan Belediye Başkan Adayı olarak her kesime hitap eden geniş bir siyasi portföy içeriyor.

İstanbul Beşiktaş Belediyesinde Belediye Meclis Üyesi olarak da görev yapan Aksoylu belediye yönetimini de çok iyi bilen bir kadın aday. Bu nedenle Kozan’da aday gösterilmesinin en büyük faktörlerinden birisi de bu. Yönetimi ve siyaseti çok iyi bilmesi ve okuması

Aksoylu seçim meydanlarına indiğinde Kozan’lılar temiz bir sayfayla yönetime talip olmuş güleryüzlü bir adayla karşılaşacaklar.

Bazı adaylar gibi hep ben kazanayım da hangi parti olursa olsun diyerek ayakkabı değiştirir gibi parti değiştirerek degil ama her partide yer alan vatandaşlarını kucaklayarak, onlara Kozan’ı yönetmedeki kararlılığını anlatarak. Onları ayrıştırmayarak…

Sayın Sudiye Gizem Aksoylu’yu tebrik ediyor Kozan’ımıza hayırlı olmsını diliyorum.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP