Bacaklarınızın mükemmel olması için bunları deneyin

Bacaklarınızın mükemmel olması için bunları deneyin

ABONE OL
Ocak 5, 2024 07:33
Bacaklarınızın mükemmel olması için bunları deneyin
0

BEĞENDİM

ABONE OL

PÜRÜZSÜZ BİR CİLT YARATIN
Victoria’s Secret defilesindeki mankenlerin kusursuz bacaklarının ardındaki sırrı açıklıyoruz: Vücut makyajı! Doğru teknik ve doğru ürünlerle çarpıcı bacaklara kavuşmak hiç de zor değil.

OTOBRONZAN KULLANIN
Bacakların bronzken çok daha güzel göründükleri tartışılmaz bir gerçek. Ama bunun için güneşte kavrulmanıza gerek yok sahte bir bronzluk yaratmanız yeterli. Eğer bunu güzellik uzmanları kadar kusursuz bir şekilde başarmak istiyorsanız işe bacaklarınızdaki ölü deriden kurtulmakla başlayın. Cildiniz tamamen kuruduktan sonra bacaklarınıza bir nemlendiriciyle yoğun nem verdikten sonra artık otobronzan sürmeye hazırsınız!

GÖZ YANILSAMASI YARATIN
Tüm bacaklarınızın ön bölümüne sekiz-dokuz santim bir şerit genişliğinde ekstra ışıltı veren sedefli bir highlighter sürün. Ünlü makyaj uzmanlarının sık sık uyguladığı bu hile bacaklarınızın daha ince görünmesini sağlayacaktır.

KAFEİNLİ KREM KULLANINİçinde kafein bulunan kremlerin inceltici etkisinden faydalanın. Bu kremlerin çoğu bacaklarda etkisi saatler boyu süren incelik ve sıkılık yaratıyor.

SON DAKİKA HİLESİEğer hazırlanmak için sadece birkaç dakikanız varsa hemen kuruyan bir otobronzan kullanmanızda fayda var.

BASİT EGZERSİZLER
Eğer çekici bacaklar istiyorsanız ayak bileklerinizden baldırlarınıza kadar tüm bacağınız formda olmalı. Endişelenmeyin bunun için kendinizi spora adamanız gerekmiyor. Bacaklarınızı çalıştıracak hareketleri haftada üç kez yapmanız yeterli olacaktır.

MERDİVEN YARDIMI
Bir merdiven basamağının üzerine çıkın. Parmaklarınızın ucuyla basamakta durun. Topuklarınızı basamaktan aşağı doğru sarkıtın. Daha sonra parmak uçlarınızda yükselin ve yine topuklarınızı sarkıtın. 15 tekrarlı üç seti tamamlamaya gayret edin.

İP ATLAYIN
Bacakları en çabuk ve etkili bir biçimde forma sokan bacak egzersizinin ip atlamak olduğunu biliyor muydunuz? Hedefiniz 30 dakika olmalı. Mümkün olduğunca yukarı sıçramaya ve hızlı bir tempo yakalamaya gayret edin.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP