Kadınlara 15 dakikada orgazm eğitimi

Kadınlara 15 dakikada orgazm eğitimi

ABONE OL
Aralık 30, 2023 08:55
Kadınlara 15 dakikada orgazm eğitimi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mükemmel bir seks hayatına ne dersiniz?

Orgazmı hayatın orta yerine oturtan, yavaş seks hareketine dikkat çekmek istiyoruz! Hareketin lideri Nicole Daedone, ağızları açık bırakacak bir yöntemle, kadınlara 15 dakikada orgazm eğitimi veriyor.

Hareketin önderi Nicole Daedone, 40’lı yaşlarında bir Amerikalı. Yedi yıl önce kurduğu ‘OneTaste’de kadınlara nasıl orgazm olacaklarını öğretiyor. 15 dakikada ‘orgazm ve ötesi’ni vaat ettiği yönteminin adı ‘Orgazmik Meditasyon’ (OMing).

Detayları Daedone anlatıyor: “Kadın, belden aşağısı çıplak kalacak şekilde soyunur. Yere uzanıp bacaklarını ‘kelebek biçiminde’, iki yana açar. Gözlerini kapatır. Erkek soyunmaz; giyinik kalır. Kadının sağ yanına geçer ve bir bacağını kadının karnının üzerinden, diğerini kadının dizinin altından geçirir. Sağ elinin başparmağını vajinanın girişine koyar. Sol elinin işaret parmağıyla da, partnerinin genital bölgesini okşamaya başlar. Klitorisin belli bir noktasını, çeyrek daireler çizerek, 15 dakika uyarır. Bu sırada, sertifikalı OM eğitmeni çifte eşlik eder. Gerektiğinde talimat verir, düzeltme yapar.” Daedone, harika cinsel hayatı olanların bile yöntemi keşfettikten sonra vazgeçemeyeceğini söylüyor.

Daedone’un amacı, hayatında hiç orgazm olmamış kadınlara, farklı bir dünyanın kapısını açmak. Ama erkeklerin de, OMing’e kayıtsız kalamayacağını söylüyor.

Mükemmel seks öğrenilir

Bu sıra dışı deneyim, OneTaste’in eğitim merkezi olarak kullandığı San Francisco’daki bir otelde gerçekleşiyor. İlk ders cinsellik içermiyor. Nicole Daedone, çiftleri yaşayacakları ilginç deneyime hazırlıyor. Kadının cinsel organında bilmediğimiz noktalar olduğunu söylüyor. “İyi seks içgüdüseldir. Mükemmel seks ise, öğrenilir. İyi seksin daha güzel görünmekle ya da performansla alakası yok. Sadece bazı kuralları var” diyor.

Anlatmayı bitirince, çiftlerden birbirlerine dokunmalarını istiyor. Bunu, çiftlerin duygusal bağını güçlendirmek için gerekli görüyor. Ve son olarak, OM yöntemini anlatan, öğretici videolar izleniyor. Seans bitiminde çiftler odalarına çekilip teoriyi pratiğe geçiriyor. 15 dakikaları var. İsterlerse, OM eğitmenlerinden biri odalarına gelip taktik veriyor.

Daedone’un, ders anlatmakla kalmayıp, dinleyicilerin önünde, gönüllülere OMing yaptığını da anlıyoruz. OMing dersini takip eden gazeteci Tracy Clark-Flory, “Daedone, 40 kadar kadın dinleyicinin önünde ellerini kremliyor. Sonra da, önündeki kadının en hassas bölgesine dokunuyor. Kadın vahşi bir çığlık atıyor. Seans öyle derinlikli ki, bazı izleyiciler ağlıyor. Bazen dersleri erkeklerin de izlemesine izin veriliyor.”

Seanslarda 20’sindeki genç kız da var, 60’ındaki kadın da… Daedone’e, partneri olmayanları soruyoruz. “OMing için partnere ihtiyacınız var. Ama partner derken, sadece kocanızı ya da sevgilinizi kastetmiyoruz. Yanınızda, kendinizi güvende hissettiğiniz bir arkadaşınız da olabilir. Kadın da olabilir. Tamamen yalnızsanız, kadın ya da erkek eğitmenlerimiz eşlik edebilir” diyor.

Bu noktada, Daedone’e mastürbasyonla OMing’in farkını soruyoruz. “Mastürbasyon zevk verici olabilir, ‘Yapmayın’ demiyorum. Ama OM gibi olmaz. Nedeni basit; mastürbasyon yaparken kendinizi kontrolden çıkarıp, isteminiz dışındaki bir alana çekemezsiniz. OM’da kontrolü elden bırakırsınız. Duygularınızda kaybolursunuz” cevabını veriyor.

Şipşak sekse savaş

Sıra dışı yöntemiyle Amerikalıları bile şaşırtmayı başaran bu kadın, ‘şipşak’ sekse açtığı savaşı yalnız eğitimlerle değil, yazılarıyla da sürdürüyor. Mayısta yayımlanan kitabı ‘Yavaş Seks: Kadın Orgazmı Sanatı ve Hüneri’nde, amacın finale gitmek değil, yolculuğun tadını çıkarmak olduğunu anlatıyor. Daedone, Türk müşterilerinin olmadığını, San Francisco’ya gelme imkanı olmayanların, Skype
aracılığıyla derslerine katılabileceğini söylüyor.
Dersler, kişi başı 120 dolardan başlıyor.

Yavaş seksin 3 ilkesi

1- BASİTLİK: Partnerinizle birbirinize dokunun. Seks oyuncaklarını, fantezileri, iç çamaşırlarını, mum ışığını boş verin. Hızlı gitmeyin. (OM pratiğinin ilk 10 gününde katılımcılardan bu ilkeye bağlı kalmaları isteniyor.)

2- DİKKAT: Ne hissetmeniz, ne söylemeniz, ne yapmanız gerektiğini düşünmekten vazgeçin. Sadece vücudunuzu dinleyin.

3- TUTKU: Kadınlar, gerçekte ne istediklerini söylemiyor. Ne istediğinizi söyleyin. Partnerinizin yaptığı şeyden hoşlanmıyorsanız, başka bir şey deneyin.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP