Bahçeli, Ahbap ve BabalaTV’yi hedef aldı

Bahçeli, Ahbap ve BabalaTV’yi hedef aldı

Partisinin TBMM'deki grup toplantısında konuşan MHP lideri Devlet Bahçeli'nin hedefinde Ahbap ve BabalaTV vardı. Bahçeli "Devletin yapamadığı ne vardır da Ahbapçılar, Babalacılar akbaba gibi kanat çırpmaktadır. Bu sahtekarların Türk televizyonlarında artık yer almaması lazımdır" dedi

ABONE OL
Şubat 15, 2023 06:34
Bahçeli, Ahbap ve BabalaTV’yi hedef aldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin TBMM’deki grup toplantısında gündemi değerlendirdi.

Konuşmasını Kahramanmaraş merkezli deprem felaketi ve sonrasında yaşananlara ayıran Bahçeli’nin hedefinde Haluk Levent’in başında olduğu Ahbap vakfı ve Oğuzhan Uğur’un Youtube kanalı BabalaTV vardı.

“Dünyanın neresinde olsun bu çaptaki doğal afetle ve yıkıcı etkileriyle başa çıkmak kolay değildir” diyen Bahçeli “Devletin ve hükümetin hakkını teslim etmek lazımdır. Devletin yapamadığı ne vardır da Ahbapçılar, Babalacılar akbaba gibi kanat çırpmaktadır. Bu sahtekarların Türk televizyonlarında artık yer almaması lazımdır. Devleti acz içinde gösterircesine sosyal medyaya üşüşenler bindikleri dalı kestiklerini ne zaman anlayacaklardır?” diye konuştu

“MHP NEREDE DİYE? SORANLAR…”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, depremlerden bir gün sonra (7 Şubat) Twitter hesabından açıklama yapıp sessizliğe bürünmüştü. Bahçeli partisine ve kendisine yönelik ‘kayıp’ eleştirilerine de sert bir tondan yanıt verdi.

Bahçeli konuşmasında şunları kaydetti:

MHP Genel Başkanı olarak depremden zarar görmüş illerimizi, vatandaşlarımızı ziyaret etmek amacıyla, kararı tatbik etmek için makul bir zaman kollamıştım. O zaman gelmiştir. Milletimle tek yürek olacağım, tek ses olacağım. Çalışmaların aksamasına fırsat vermeden illeri ziyaret edeceğim.

‘Milliyetçi Hareket Partisi nerede?’ diye soranları ciddiye alıp cevap verecek değilim ancak yine de bir hatırlatma yapmadan geçmeyeceğim; biz her yerdeyiz…

Devlet nerede diyenlere bir çift sözüm var; devlet bölgesinde her şey var sadece devlet yok diyen kanı bozuklar size söylüyorum:

Devlet baktığınız ve bastığınız her yerde tüm heybetiyle tüm hassasiyetiyle habidir. Devlet yok diyen karakter yoksunları, işbirlikçi sefillerdir. Bunlar baksa da göremez, görse de itiraf edemez.

“YAĞMACILAR SIĞINMACIYSA HEMEN ÜLKELERİNE GÖNEDİRLMELİ”

Depremin etkilediği 10 ilimizi kapsamına alan OHAL kararını destekledik. Üniversitelerin 3 aylık uzaktan eğitimine sıcak bakıyoruz. Türkiye yıkılmışken hala uzaktan eğitime koro halinde karşı çıkanlar sorumsuz ve hastalıklı ruhlardır.

Öte yandan yağma ve talan yapan namussuzların vatandaşlıktan çıkartılması, şayet yağmacılar sığınmacıysa hemen ülkelerine gönderilmeleri değerlendirilmelidir.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP