Kadınlar Olgun Erkek İstiyor Çünkü

Kadınlar Olgun Erkek İstiyor Çünkü

ABONE OL
Temmuz 8, 2024 10:34
Kadınlar Olgun Erkek İstiyor Çünkü
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kadınlar kendilerinden daha genç biriyle flört etmeyi zaman zaman daha eğlenceli ve heyecan verici bulsalar da, aslında bu genç erkeklerde olgun erkeklerdeki ciddi, kendinden emin ve cool tavırları kolay kolay bulamazlar.

Genellikle istedikleri iyi bir kariyere, büyük bir eve ve kadın-erkek ilişkilerinden deneyime sahip olan erkeklerdir.

Bu özellikler olgun erkekleri çoğunlukla daha karizmatik bir hale getirir.

İşte genç kadınların kendisinden yaşça büyük erkeklere ilgi duymalarının sebepleri…

Akıl

Sizden yaşça büyük olan erkekler çoğunlukla daha akıllıdır. Bilimsel olarak beyin fonksiyonları daha hızlı çalışmıyordur belki genç bir erkeğinkine göre, fakat neyi ne zaman düşünmesi gerektiğini daha iyi bilir. Kendilerini karşı tarafa çok daha rahat ifade edebilir, sizin ne anlatmak istediğinizi de hemen kavrayabilirler.

Kültür

Çok daha kültürlü olurlar. Bir kitaptan, geçmişte iz bırakan bir filmden ya da gençlik yıllarınızda sizi etkisi altına alan o meşhur şarkıdan haberleri vardır. Kendisine birşey sorduğunuzda, genç sevgililerinizin yaptığı gibi bahsettiğiniz şeyi ilk defa duymuş gibi davranmazlar. özellikle kültür ve sanat konularına meyilliyseniz, kendinizden yaşça büyük erkeklerle bu anlamda çok daha fazla paylaşımda bulunmanız olası.

Romantizm

Olgun erkekler ya doğuştan centilmendirler ya da centilmen bir erkek olmayı tecrübelerine kulak verip sonradan öğrenmişlerdir. Bir kadına nasıl hitap edilmesi gerektiğini sizden genç bir sevgiliye göre çok daha iyi bilirler. Sandalyenizi tutar, kapınızı açarlar. Ayrıca randevularına sadık kalır ve kolay kolay gecikmezler.

Olgunluk

Sizi değiştirmeye çalışmazlar. Giyim tarzınızdan tutun da makyajınıza kadar her şeyinize karışan ve aklından geçen çoğu şeyi, patavatsızca olup olmayacığına bakmadan söyleyen genç erkekler gibi değildirler. Sizi siz gibi kabul etmeye çalışır, öne çıkan özelliklerinizi överler. Giyim tarzınız ve stilinizi çoğunlukla eleştirmezler.

Deneyim

Seksüel açıdan tecrübe sahibi olurlar. Bu, çoğu kadının olgun erkekleri seçmelerindeki ana birkaç nedenden biri desek çok da yanılmış sayılmayız herhalde. Cinsel ilişkide size sevgiyle yaklaşır, sadece kendi isteklerine göre değil sizin arzularınıza da saygı göstererek hareket ederler. Tüm bunlar, kadın vücudunu ve seksi, genç bir erkeğe göre çok daha iyi tanıdıklarından olabilir mi?

Özgürlük

Olgun erkeklerin çoğunlukla ev arkadaşı olmaz. Genellikle maddi açıdan belli bir yeterliğe sahip olduklarından veya yılların verdiği tecrübeye dayanarak, buna ihtiyaç da duymazlar. Dolayısı ile başbaşa kalabileceğiniz anlar çok daha fazla olur. İlişkinizi ev arkadaşlarına göre ayarlamak zorunda kalmazsınız, örneğin.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP